Laleczka – Powrót demonicznej zabawki – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 17-07-2019

ocena: 0     skomentuj

plakat filmu

Laleczka – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film horror z gatunku slasher w reżyserii Larsa Klevberga, znanego m.in. z najnowszego Polaroida. Scenariusz to dzieło Tylera Burtona Smitha, zaś sama historia to reboot Laleczki Chucky z 1988r. Wytwórniami odpowiedzialnymi są Orion Pictures, KatzSmith, Productions. Premiera filmu odbyła się 20 czerwca 2019r., zaś budżet w wysokości 10mln USD dał zarobek ponad 20mln $.
Gdzie oglądać Laleczkę online? Najnowszej Laleczki nie znajdziemy jeszcze w żadnym serwisie streamingowym. Aby przekonać się czy reboot jest lepszy niż oryginał, musimy albo wybrać się do kina, albo uzbroić w cierpliwość, nim pojawi się wersja online.

Laleczka – opis fabuły

To historia pechowej rodziny, na którą spada niespodziewana klątwa. Głównymi bohaterami są Karen i jej 13-letni syn Andy. Przeprowadzają się do nowego miejsca w poszukiwaniu życiowego szczęścia. Nastoletni chłopiec ciężko znosi przeprowadzkę i nie odnajduje się w nowym otoczeniu. Pozbawiony wsparcia i przyjaciół staje się coraz bardziej zamknięty w sobie. Karen postanawia rozruszać syna i kupuje mu w tym celu wyjątkowy prezent urodzinowy – interaktywną lalkę – robota. To bestseller na rynku zabawek, a każde dziecko marzy o jej posiadaniu. Andy początkowo bardzo cieszy się z prezentu, lecz jego zapał zostaje przyhamowany przez dziwne zachowanie lalki. Z każdym dniem wzrasta jego przekonanie o tym, że domniemana zabawka stanowi śmiertelne zagrożenie dla niego i jego matki. Niestety, Karen nie daje wiary w opowieści syna, co doprowadzi tylko do pogorszenia ich sytuacji...

Przeczytaj również: 3 sezon - Dom z papieru na Netflix

Laleczka – obsada

Gabriel Bateman jako Andy Barclay

Mark Hamill jako Chucky (głos)

Aubrey Plaza jako Karen Barclay

Brian Tyree Henry jako detektyw Mike Norris

Tim Matheson jako Henry Kaslan

Marlon Kazadi jako Omar

Beatrice Kitsos jako Falyn

Ty Consiglio jako Pugg

David Lewis jako Shane

Trent Redekop jako Gabe

Nicole Anthony jako detektyw Willis

Carlease Burke jako Doreen Norris

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage