×

Wyszukaj artykuł


Escape Room - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 22-08-2019 | skomentuj

Escape Room - gdzie oglądać online?

Escape Room plakat

Oceń


Escape Room – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film koprodukcji amerykańsko-RPA. Za reżyserię odpowiedzialny jest Adam Robitel, twórca filmów „Naznaczony: Ostatni klucz” oraz „Opętana”. Opracowaniem scenariusza zajęli się Bragi F. Schut oraz Maria Melnik. Tytuł ujrzał światło dzienne 2 stycznia 2019 roku na ekranach kin światowych. Film przedstawia historię szóstki nieznanych sobie ludzi, którzy zostają uwięzieni w escape roomie. Bohaterowie, aby przeżyć muszą nauczyć się ze sobą współpracować. Dzieło nominowane było do nagrody Saturna dla najlepszego filmu akcji / przygodowego. Budżet filmu wyniósł około 155 milionów dolarów. Studio odpowiedzialne za produkcję tytułu to Original Film.
Gdzie możemy obejrzeć „Escape Room” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, chili.com oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonych filmów i seriali online.
Przeczytaj również: To przychodzi po zmroku

  Zobacz także  


Escape Room – opis fabuły

Intrygujące zaproszenie łączy szóstkę obcych sobie osób. Początkowo sądzą, że zebrali się w bardzo wciągającym pokoju zagadek i biorą udział w pasjonującej zabawie. Szybko jednak dokonują straszliwego odkrycia - okazuje się, że są pionkami w sadystycznej grze życia i śmierci. Gdy znajdują wskazówki i rozwiązują zagadki, przechodzą od jednego przerażającego scenariusza do kolejnego. Wkrótce przekonują się że tylko ujawnienie najmroczniejszych tajemnic może stanowić klucz do przetrwania i zakończenia tej dziwacznej, śmiertelnie niebezpiecznej gry.

Przeczytaj również: Piła: Dziedzictwo

  Zobacz także  


Escape Room – obsada

Taylor Russell jako Zoey Davis
Deborah Ann Woll jako Amanda Harper
Logan Miller jako Ben Miller
Jay Ellis jako Jason Walker
Nik Dodani jako Danny Khan
Tyler Labine jako Mike Nolan
Jessica Sutton jako Allison
Jamie-Lee Money jako Rosa / Stewardesa
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz