×

Wyszukaj artykuł

Cisza online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 26-08-2019 | skomentuj

Cisza online - opis fabuły | obsada | opinie

Cisza plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Cisza – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-niemieckiej z gatunku horroru. Za reżyserię odpowiedzialny jest John R. Leonetti, twórca filmów „Maska” oraz „Obecność”. Opracowaniem scenariusza zajął się duet – Carey Van Dyke oraz Shane Van Dyke. Tytuł miał swoją globalną premierę 10 kwietnia 2019 roku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy rodzina pewnej nastolatki poszukuje schronienia na odludziu po tym, jak świat zaatakowały przerażające stworzenia, które polują na ludzi, korzystając ze świetnego słuchu. Dzieło powstało na podstawie powieści „The Silence” autorstwa Tima Lebbona. Zdjęcia do filmu kręcone były w Toronto w Kanadzie, a odpowiedziany za nie jest Michael Galbriath. Studio odpowiedzialne za produkcję filmu to Constantin Film.
Gdzie możemy obejrzeć „Cisza” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz player.pl, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: To my

  Zobacz także  


Cisza – opis fabuły

Ziemię zaatakowały przerażające stworzenia, które namierzają ofiary, nasłuchując ich odgłosów. Szesnastoletnia Ally Andrews, która straciła słuch w wieku 13 lat, wraz z rodziną szuka schronienia na odludziu, gdzie natrafia na groźną sektę pragnącą wykorzystać jej nieprzeciętne zdolności.

Przeczytaj również: Ciche miejsce

  Zobacz także  


Cisza – obsada

Stanley Tucci jako Hugh Andrews
Kiernan Shipka jako Ally
Miranda Otto jako Kelly Andrews
John Corbett jako Glenn
Kate Trotter jako Lynn
Kyle Harrison Breitkopf jako Jude Andrews
Dempsey Bryk jako Rob
Billy MacLellan jako wielebny

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: