×

Wyszukaj artykuł

"Vice" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 27-08-2019 | skomentuj

"Vice" online - opis fabuły | obsada | opinie

Vice plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Vice – twórcy i premiera

To pełnometrażowy dramat biograficzny koprodukcji koprodukcji państw: Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zarówno za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest Adam McKay. Tytuł ujrzał światło dzienne 25 grudnia 2018 roki na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 11 stycznia 2019 roku. Film opowiada historię człowieka, który przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy – wiceprezydenta USA za prezydentury George’a W. Busha. Główną rolę odgrywa Christian Bale. Dzieło otrzymało nagrodę Oscara za najlepszą charakteryzację i fryzury oraz nominacje do łącznie 34 nagród filmowych. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Greig Fraser, natomiast dobraniem ścieżki dźwiękowej zajął się Nicholas Britell. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to Annapurna Pictures, Gary Sanchez Productions, Plan B Entertainment.
Gdzie może obejrzeć „Vice” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Gran Torino

  Zobacz także  


Vice – opis fabuły

To historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.

Przeczytaj również: Dawno temu w Ameryce

  Zobacz także  


Vice – obsada

Christian Bale jako Dick Cheney
Amy Adams jako Lynne Cheney
Steve Carell jako Donald Rumsfeld
Sam Rockwell jako George W. Bush
Alison Pill jako Mary Cheney
Lily Rabe jako Liz Cheney
Tyler Perry jako Colin Powell
Justin Kirk jako Lewis Libby
LisaGay Hamilton jako Condoleezza Rice
Eddie Marsan jako Paul Wolfowitz
Bill Camp jako Gerald Ford
Don McManus jako David Addington
Stephen Adly Guirgis jako George Tenet

Wszystko na temat:

Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz