×

Wyszukaj artykuł

"Templariusze / Knightfall" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 09-09-2019 | skomentuj

"Templariusze / Knightfall" online - opis fabuły | obsada | opinie

Templariusze / Knightfall

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Templariusze / Knightfall – obsada

Tom Cullen jako Landry
Sam Hazeldine jako Godfryd
Simon Merrells jako Tankred
Pádraic Delaney jako Gawain
Ed Stoppard jako król Filip IV
Olivia Ross jako królowa Joanna
Julian Ovenden jako Guillaume de Nogaret
Sabrina Bartlett jako księżniczka Izabela
Bobby Schofield jako Parsifal
Jim Carter jako papież Bonifacy VIII
Przeczytaj również: Rzym

  Zobacz także  


Templariusze / Knightfall – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dramatu historycznego, stworzony przez Dona Handfielda oraz Richarda Raynera. Emisja serialu rozpoczęła się 6 grudnia 2017 roku na antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej History, natomiast w Polsce rozpoczęła się 8 grudnia 2017 roku na kanale HBO. Akcja serialu skupia się wokół weterana wypraw krzyżowych, który otrzymuje za zadanie odzyskanie legendarnego świętego Graala. W rolach głównych występują Tom Cullen, Bobby Shofield oraz Sabrina Bartlett. Dzieło otrzymał nominacje do nagrody Saturna w roku 2018 w kategorii najlepszy serial fantasy. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu realizowane były w Dubrowniku w Chorwacji oraz w Pradze w Czechach, a odpowiedzialne za nie są Chris Manley i Boris Mojsovski. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajęli się Andy Price oraz Natalie Holt. Studia odpowiedzialne za produkcję serialu to Stillking Films oraz The Combine.
Gdzie możemy obejrzeć „Templariusze / Knightfall” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, Player.pl oraz ipla.tv, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Spartakus

  Zobacz także  


Templatiusze / Knightfall – opis fabuły

Porywający serial o templariuszach – najbardziej tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim czasów średniowiecza. Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry, członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz