×

Wyszukaj artykuł

"Pierwszy człowiek" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 27-08-2019 | skomentuj

"Pierwszy człowiek" online - opis fabuły | obsada | opinie

Pierwszy człowiek plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 8 Bardzo dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Pierwszy człowiek – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-japońskiej z gatunku dramatu biograficznego. Za reżyserię odpowiedzialny jest Damien Chazelle, twórca filmów „La La Land” oraz „Whiplash”. Opracowaniem scenariusza zajął się Josh Singer. Tytuł ujrzał światło dzienne 29 sierpnia 2018 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 19 października 2018 roku. Fabuła filmu przedstawia widzom fragment życia astronauty Neila Armstronga i jego legendarnej misji kosmicznej, dzięki której jako pierwszy człowiek w historii stanął na Księżycu. W rolę amerykańskiego kosmonauty wciela się Ryan Gosling. Dzieło otrzymało nagrodę Oscara za najlepsze efekty specjalne oraz Złoty Glob za najlepszą muzykę. Za dobór odpowiedniej ścieżki dźwiękowej odpowiedzialny jest Justin Hurwitz, a za wykonanie zdjęć Linus Sandgren. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Universal Pictures, Dentsu, Dreamworks, Fuji Television Network, Georgia Film, Music & Digital Entertainment Office, Perfect World Pictures oraz Temple Hill Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Pierwszy człowiek” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, Player.pl oraz chili.com, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Faworyta

  Zobacz także  


Pierwszy człowiek – opis fabuły

Damien Chazelle i Ryan Gosling łączą siły w historycznej opowieści o misji NASA, dzięki której na Księżycu wylądował człowiek. Film skupia się na życiu Neila Armstronga w latach 1961-1969. „Pierwszy człowiek” to wstrząsająca, opowiedziana w pierwszej osobie historia na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Zapis trudu, wyrzeczeń i poświęcenia, które wiązały się z jedną z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości.

Przeczytaj również: Zimna wojna

  Zobacz także  


Pierwszy człowiek – obsada

Ryan Gosling jako Neil Armstrong
Claire Foy jako Janet Armstrong
Jason Clarke jako Ed White
Kyle Chandler jako Deke Slayton
Corey Stoll jako Buzz Aldrin
Patrick Fugit jako Elliott See
Christopher Abbott jako Dave Scott
Ciarán Hinds jako Bob Gilruth

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz