×

Wyszukaj artykuł

"Alienista" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

"Alienista" online - opis fabuły | obsada | opinie

Alienista plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Alienista – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dramatu kryminalnego, będący adaptacją powieści pod tym samym tytułem autorstwa Caleba Carra. Premierowy odcinek został wyemitowany 22 stycznia 2018 roku przez stację TNT. Twórcami seriali są Hossein Amini, E. Max Frye, Gina Gionfriddo oraz Cary Joji Fukanaga. Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX wieku. Ilustrator podejmuje współpracę z psychologiem, by rozwiązać sprawę seryjnego mordercy grasującego w Nowym Jorku. W rolach głównych występują Daniel Brühl, Luke Evans oraz Dakota Fanning. Serial został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków, czego świadectwem jest otrzymanie nagrody Emmy w kategorii najlepsze drugoplanowe efekty za odcinek „The Boy On The Bridge” oraz nominacja do nagrody Złotego Globu w kategoriach najlepszy serial limitowany lub film telewizyjny, a także najlepszy aktor w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym za występ Daniela Brühla. Zdjęcia wykonane na potrzeby serialu, realizowane były w Budapeszcie. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Rupert Gregson-Williams. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to Anonymous Content oraz Paramount Television.
Gdzie możemy obejrzeć „Alienista” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach fili.cc oraz seriale.co, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: The Crown

  Zobacz także  


Alienista – opis fabuły

Akcja serialu rozgrywa się w 1896 roku w Nowym Jorku. Dotyczy śledztwa tytułowego alienisty, dr. Laszlo Kreizlera, który wraz ze swoim przyjacielem, Johnem Moore’em i pracownicą policji Sarą Howard szuka seryjnego mordercy męskich prostytutek.

Przeczytaj również: Downtown Abbey

  Zobacz także  


Alienista – obsada

Daniel Brühl jako dr Laszlo Kreizler
Luke Evans jako John Moore
Dakota Fanning jako Sara Howard
Brian Geraghty jako Theodore Roosevelt
Robert Wisdom jako Cyrus Montrose
Douglas Smith jako Marcus Isaacson
Matthew Shear jako Lucius Isaacson
Q’orianka Kilcher jako Mary Palmer
Lily-Rose Aslandogdu jako Alice Roosevelt
Jackson Gann jako Joseph
Ted Levine jako Thomas F. Byrnes
Emanuela Postacchini jako Flora
Ezra Fieremans jako Ernestine
Jack Kesy jako Henry Wolf

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz