×

Wyszukaj artykuł

Zapach kobiety - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 02-08-2019 | skomentuj

Zapach kobiety - gdzie oglądać online?

Zapach kobiety kadr

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Zapach kobiety – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku dramatu. Reżyserem jest Martin Brest, które stworzył również takie dzieła jak „Gliniarz z Beverly Hills” czy „W starym, dobrym stylu”(1979). Opracowaniem scenariusza zajął się Bo Goldman. Tytuł ujrzał światło dzienne 23 grudnia 1992 roku. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tym filmem najwcześniej 31 grudnia 1992 roku. Dzieło opowiada historię niewidomego, emerytowanego pułkownika Franka Slade’a, w tej roli Al Pacino, który staje się najlepszym nauczycielem życia dla nieśmiałego studenta. Pacino otrzymał za rolę w filmie Oscara w 1993 roku dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Tytuł wygrał również 3 Złote Globy za najlepszy dramat, najlepszy aktor w dramacie dla Al Pacino oraz za najlepszy scenariusz. Wytwórnie filmowe odpowiedzialne za wypuszczenie dzieła to Universal Pictures i City Light Films.
Gdzie możemy obejrzeć „Zapach kobiety” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl i fili.cc oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nielimitowanej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również Pianista

  Zobacz także  


Zapach kobiety – opis fabuły

Nieśmiały student, Charlie, ma zająć się niewidomym emerytowanym pułkownikiem, Frankiem Slade'em. Zgorzkniały i cyniczny mężczyzna nie należy do osób sympatycznych. Chłopak spodziewa się długich popołudni w ogrodzie, podczas których będzie słuchał wspomnień weterana. Jego podopieczny ma jednak inne plany - postanawia pokazać Charliemu prawdziwe męskie życie. Zabiera go do najlepszych lokali Nowego Jorku.

Przeczytaj również: Buntownik z wyboru

  Zobacz także  


Zapach kobiety – obsada

Al Pacino jako podpułkownik Frank Slade
Chris O’Donnell jako Charlie Simms
James Rebhorn jako Pan Trask
Gabrielle Anwar jako Donna
Philip Seymour Hoffman jako George Willis jr
Richard Venture jako W.R. Slade
Bradley Whitford jako Randy
Rochelle Oliver jako Gretchen
Margaret Eginton jako Gail
Tom Riis Farrell jako Garry
Nicholas Sadler jako Harry Havemeyer
Todd Louiso jako Trent Potter
Matt Smith jako Jimmy Jameson
Gene Canfield jako Manny

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: