×

Wyszukaj artykuł


Zanim się pojawiłeś – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 04-07-2019 | skomentuj

Zanim się pojawiłeś – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

fotosy z filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

 

Zanim się pojawiłeś – twórcy i premiera

Zanim się pojawiłeś to brytyjsko-amerykański dramat na podstawie powieści o tym samym tytule, autorstwa Jojo Moyes. Za reżyserię odpowiada Thea Sharrock, zaś produkcją zajęło się studio Warner Bros. Pictures. Film stał się prawdziwym hitem, a stosunek przychodów z jego sprzedaży do budżetu produkcji to jeden z lepszych wyników tej kategorii. Kosztująca 20 milionów dolarów produkcja zarobiła na całym świecie ponad 200 mln $. Mimo spektakularnego kasowego sukcesu, pojawiły się liczne głosy krytyki ze strony fanów literackiego pierwowzoru oraz środowisk tamatyki niepełnosprawności. Światowa premiera przypadła 3. czerwca 2016r.
Gdzie oglądać Zanim się pojawiłeś online? Obecnie najpopularniejsze platformy streamingowe takie jak Netflix, czy CDA.pl udostępniają w swoich zbiorach również tą pozycję. Aby uzyskać legalny dostęp do ich treści należy wykupić abonament lub skorzystać z darmowego okresu testowego.

Lubisz historie pisane przez życie? Zobacz inne najlepsze dramaty.

 

  Zobacz także  


Zanim się pojawiłeś – opis fabuły

Film to typowa historia romantyczna, przewidywalna ale na pewno nie oklepana. Louisa Clark to młoda i ekscentryczna dziewczyna z małego angielskiego miasteczka. Żyjąc w małomiejskim świecie i nie wywodząc się z zamożnej rodziny próbuje swoich sił w wielu dziedzinach, by pomóc materialnie rodzinie. Niestety, mimo wysiłków ciężko związać im koniec z końcem. Pewnego dnia dostaje jednak pracę, która daje jej nadzieję na lepszą przyszłość. Zostaje opiekunką Willa Traynor’a, bogatego bankiera, który uległ tragicznemu wypadkowi, po którym został inwalidą. Niegdyś pełen życia i tryskający energią, cyniczny mężczyzna, dziś boryka się z depresją i brakuje mu motywacji do życia. Louisa podejmuje się wyzwania bycia jego pomocą domową i towarzyszką. Cyniczny charakter i całkowity nihilizm młodego Willa stanowi nie lada wyzwanie dla młodej dziewczyny, którą zdają się cechować całkowicie odwrotne przymioty. Mimo początkowych trudności z przełamaniem barier, nie poddaje się i podejmuje próbę tchnięcia na nowo życia w Willa, który wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczeście.

Lubisz filmy romantyczne? Przeczytaj koniecznie o Jutro Będziemy Szczęsliwi

  Zobacz także  


Zanim się pojawiłeś – obsada

Emilia Clarke jako Lou Clark

Sam Claflin jako Will Traynor

Janet McTeer jako Camilla Traynor

Charles Dance jako Stephen Traynor

Brendan Coyle jako Bernard Clark

Stephen Peacocke jako Nathan

Jenna Coleman jako Katrina „Treena” Clark

Matthew Lewis jako Patrick

Vanessa Kirby jako Alicia

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: