×

Wyszukaj artykuł

Woda dla słoni – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Woda dla słoni – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Woda dla słoni – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji USA z gatunku dramatu. Reżyserem produkcji jest Francis Lawrence. Historia jest adaptacją książki o tym samym tytule autorstwa Sary Gruen. Fox 2000, Pictures, 3 Arts Entertainment, Flashpoint Entertainment, Crazy Horse Effects to wytwórnie, pod których skrzydłami powstał nagrodzony Kryształową Statuetką, czy Satelitą 2011 film. Światowa premiera miała miejsce 15 kwietnia 2011r. 
Gdzie oglądać Wodę dla słoni online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl oraz Youtube premium. Po wykupieniu subskrypcji otrzymujemy na tych serwisach nielimitowany dostęp do treści video w najwyższej jakości. Dla niezdecydowanych udostępniony jest darmowy okres testowy, by mogli się przekonać o wartości tych portali.

Oglądałeś ten film? Dowiedz się gdzie oglądać - Pamiętnik

  Zobacz także  


Woda dla słoni – opis fabuły

Jacob Jankowski to student weterynarii, który w wyniku trudnych przeżyć i zdarzeń losu musi porzucić swoje studia tuż przed ich końcem. Nie za bardzo wie co ma zrobić ze swoim życiem, aż nadarza się okazja, którą zdecydowanie decyduje się wykorzystać – zaczepia się w cyrku wędrownym, gdzie pełnić ma rolę weterynarza. Poznaje tam Marlenę, która zajmuje się ujeżdżaniem koni. Jedynym jej minusem jest to… że ma bardzo charyzmatycznego męża – Augusta, który jest o nią chorobliwie zazdrosny. Marlena i Jacob znajdują wspólny język, zbliżają się do siebie, a także razem zaprzyjaźniają się ze słonicą Rosie. To zwierze jest piekielnie inteligentne i ma wiele ukrytych umiejętności. Mimo wszystkiego, co spotyka ją w cyrku – dzielnie to znosi. Czy ta historia będzie jednak miała happy end, czy będzie jednak jedną z cyklu tych tragicznych? 

Oglądasz filmy romantyczne? Poznaj nasz ranking najlepszych filmów romantycznych

  Zobacz także  


Woda dla słoni – obsada

Reese Witherspoon jako Marlena Rosenbluth

Robert Pattinson jako Jacob Jankowski

Christoph Waltz jako August Rosenbluth

Paul Schneider jako Charlie

Jim Norton jako Camel

Hal Holbrook jako Stary Jacob Jankowski

Mark Povinelli jako Kinko / Walter

Richard Brake jako Grady

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: