×

Wyszukaj artykuł

W pogoni za szczęściem - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 02-08-2019 | skomentuj

W pogoni za szczęściem - gdzie oglądać online?

W pogoni za szczęściem plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

W pogoni za szczęściem – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku dramatu. Za reżyserię odpowiedzialny jest Gabriele Muccino, twórca takich dzieł jak „Siedem dusz” i „Ostatni pocałunek”. Opracowaniem scenariusza zajął się Steve Conrad. Tytuł ujrzał światło dzienne 15 grudnia 2006 roku na ekranach światowych. Film oparty jest na faktach. Chris, samotny ojciec pozbawiony domu, stara się mimo przeciwności losu o posadę w biurze maklerskim. Jest to adaptacja powieści autorstwa Christophera Gardnera pod tytułem „Pursuit of Happyness”. Zdjęcia odbywały się na terenie San Francisco i Oakland w Stanach Zjednoczonych. Will Smith odgrywający główną rolę, otrzymał w 2007 roku nominację do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Columbia Pictures Corporation, Escape Artists oraz Overbrook Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „W pogoni z szczęściem” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie HBO GO. Portale te, za drobną opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Chłopiec w pasiastej piżamie

  Zobacz także  


W pogoni za szczęściem – opis fabuły

Historia Chrisa Gardnera, człowieka inteligentnego i utalentowanego, który zarabia na życie sprzedając wyposażenie medyczne. Nie jest to zajęcie ani wdzięczne, ani dobrze płatne. Ambitny Chris próbuje więc dostać się na staż w renomowanym biurze maklerskim i udaje mu się w tym wyścigu pokonać wielu znacznie lepiej wykształconych konkurentów. Nauka zajmuje Chrisowi wiele czasu, co odbija się na jego pracy, a tym samym i finansach. Dla niego i dla jego ukochanego, pięcioletniego synka, nadchodzą bardzo ciężkie dni; noclegi w schroniskach i na przystankach stają się codziennością. Ale mimo trudności Chris nie pozwala, by cokolwiek stanęło mu na drodze do lepszego życia i szczęścia.

Przeczytaj również: Buntownik z wyboru

  Zobacz także  


W pogoni za szczęściem – obsada

Will Smith jako Chris Gardner
Jaden Smith jako Christopher
Thandie Newton jako Linda
Brian Howe jako Jay Twistle
James Karen jako Martin Frohm
Dan Castellaneta jako Alan Frakesh
Kurt Fuller jako Walter Ribbon
Takayo Fischer jako Pani Chu
Kevin West jako Najlepszy na świecie tata
George Cheung jako Pracownik chińskiego serwisu
David Michael Silverman jako Doktor
Domenic Bove jako Tim Ribbons
Scott Klace jako Tim Brophy
Mark Christopher Lawrence jako Wayne

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: