×

Wyszukaj artykuł

Przerażające zbrodnie bez wyjaśnienia

Utracone dzieci Atlanty – nowe światło rzucane na sprawę sprzed lat

Redakcja Pinbook | 27-09-2020 | skomentuj

Utracone dzieci Atlanty – nowe światło rzucane na sprawę sprzed lat

Materiały prasowe

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Świat potrafi być przerażający – ludzie także. Przestępstwa i zbrodnie zarówno napawają nas przerażeniem, jak i w niewyjaśniony sposób fascynują czy przyciągają. Nic więc dziwnego, że spore zainteresowanie budzi serial dokumentalny pod tytułem „Utracone dzieci Atlanty”, który rzuca nieco nowego światła na sprawę sprzed czterdziestu lat. 

Tytuł oryginalny: Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children
Gatunek: Dokumentalny 
Twórca: Sam Pollard
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA 

  Zobacz także  


Opis serialu

Dokumentalny serial pod tytułem „Utracone dzieci Atlanty” przybliża widzowi tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w Atlancie na przełomie lat 70. i 80. XX wieku. Doszło tam wówczas do uprowadzeń i morderstw co najmniej 30 afroamerykańskich dzieci i młodych ludzi. Sprawca tych okropnych zbrodni nigdy nie poniósł konsekwencji, choć wówczas zarzuty postawiono niejakiemu Wayne’owi Williamsowi. Teraz, po czterdziestu latach, śledczy badają nowe wątki i rzucają zupełnie inne światło na wydarzenia sprzed lat. Sprawa jest do dziś jedną najczarniejszych kart historii USA. Czy uda się ją rozwikłać? Serial dostępny jest obecnie na platformie streamingowej HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun.

Utracone dzieci Atlanty – zwiastun

Polecamy również inne dokumentalne produkcje - sprawdź seriale Making a Murderer, Iwan Groźny z Treblinki i Evil Genius.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz