×

Wyszukaj artykuł

"This is Us / Tacy jesteśmy" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 30-08-2019 | skomentuj

"This is Us / Tacy jesteśmy" online - opis fabuły | obsada | opinie

This is Us / Tacy jesteśmy plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

This is Us / Tacy jesteśmy – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku komediodramatu, stworzony przez Dana Fogelmana. Emisja rozpoczęła się 20 września 2016 roku na łamach amerykańskiej stacji telewizyjnej NBC. W Polsce „Tacy jesteśmy” jest emitowany od 1 marca 2017 roku przez Fox Polska. Akcja rozpoczyna się w dniu urodzin męża Rebecci. Tego samego dnia rodzi ona trojaczki. Od tego momentu losy członków rodziny Pearsonów splatają się przez lata. W głównych rolach występują Milo Ventimiglia, Mandy Moore oraz Justin Hartley. Serial został ciepło przyjęty przez krytyków i publiczność. Dowodem na to jest aż 28 nagród i 71 nominacji. W 2018 roku dzieło uzyskało Złoty Glob dla najlepszej aktorki w serialu dramatycznym za występ Sterling K. Brown. W tym samym roku seriali zdobył również nagrodę Emmy za najlepszy gościnny występ w serialu dramatycznym – aktor Ron Caphas Jones za odcinke „A Father’s Advice”. Zdjęcia do serialu realizowane były w Los Angeles, a odpowiedzialni za nie byli Yasu Tanida oraz Dret Pawlak. Doborem ścieżki dźwiękowej zajął się Siddhartha Khosla. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to 20th Century Fox Television oraz Zaftig Films.
Gdzie możemy obejrzeć „This is Us/ Tacy jesteśmy” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach Player.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Mentalista

  Zobacz także  


This is Us / Tacy jesteśmy –opis fabuły

Szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. W pierwszym odcinku poznajemy Rebeccę i Jacka, którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla, porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Przeczytaj również: Outlander

  Zobacz także  


This is Us / Tacy jesteśmy – obsada

Milo Ventimiglia jako Jack Pearson
Mandy Moore jako Rebecca Pearson
Justin Hartley jako Kevin Pearson
Sterling K. Brown jako Randall Pearson
Chris Sullivan jako Toby Damon
Susan Kelechi Watson jako Beth Pearson
Chrissy Metz jako Kate Pearson
Ron Cephas Jones jako William Hill
Faithe Herman jako Annie Pearson
Eris Baker jako Tess Pearson
Caitlin Thompson jako Madison
Jon Huertas jako Miguel Rivas

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: