×

Wyszukaj artykuł


The Suits | W garniturach – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 03-07-2019 | skomentuj

The Suits | W garniturach – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

the suits

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

The Suits – Twórcy i premiera

W garniturach –  serial z gatunku dramat produkcji USA. Za produkcję odpowiada Universal Cable Productions. Światowa premiera miała miejsce 23 czerwca 2011r. W stacji telewizyjnej USA Network. Polska emisja rozpoczęła się pół roku później w stacji Canal+. amerykański serial, wyprodukowany przez Universal Cable Productions i emitowany w stacji USA Network od 23 czerwca 2011. W marcu 2017r. Zapowiedziano powstanie spin-off, zatytułowanego Second City. Serial cieszy się olbrzymią popularnością, która zwiększyła się jeszcze bardziej po udostępnieniu go na platformach streamingowych.

Gdzie oglądać The Suits?

W swojej ofercie ma go serwis Netflix, Amazon Prime oraz Cda.pl. Za niewielką opłatą możemy obejrzeć wszystkie 8 sezonów tego serialu. Niezdecydowani mogą zawsze skorzystać z darmowego okresu testowego.

Korzystasz z platform streamingowych? Zobacz TOP 10 najlepszych seriali, które znajdziesz na Netflixie!

  Zobacz także  


W garniturach – opis fabuły

Prawniczy półświatek Manhattanu to wyjątkowo hermetyczna grupa, w której skupieni są najlepsi przedstawiciele tego zawodu. Pewnego dnia dołącza do niej młody człowiek, który przełamuje schematy branży. Mike Ross to leniwy, lecz bardzo błyskotliwy i inteligentny chłopak. Studiował prawo, lecz został wydalony z uniwersytetu. Pomimo braku wykształcenia prawniczego, udaje mu się zdać pomyślnie egzaminy adwokackie. W jaki sposób? Jest obdarzony niezwykłą, fotograficzną pamięcią. Na swojej drodze spotyka Harveya Spectera – jednego z najlepszych przedstawicieli branży. On dostrzega jego talent i przyjmuje go do pracy jako swojego nowego współpracownika. Na przeszkodzie jednak stoi polityka ich firmy, która pozwala na zatrudnianie tylko absolwentów Universytetu Harvarda. Mike i jego mentor rozpoczynają ryzykowną grę, by  prawda o nowym, znakomicie zapowiadającym się pracowniku nie wyszła na jaw. Inni pracownicy firmy, zazdrośni o względy i talent nowego współpracownika nie ułatwiają im tego zadania.

Lubisz filmy z gatunku dramat? Zobacz ranking TOP 10 najlepszych dramatów!

  Zobacz także  


W garniturach – obsada

Gabriel Macht jako Harvey Reginald Specter
Patrick J. Adams jako Michael "Mike" James Ross
Rick Hoffman jako Louis Marlowe Litt
Meghan Markle jako Rachel Elizabeth Zane
Sarah Rafferty jako Donna Paulsen
Gina Torres jako Jessica Lourdes Pearson
Katherine Heigl jako Samantha Wheeler
Tom Lipinski jako Trevor Evans 

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: