×

Wyszukaj artykuł

Agenci muszą się postarać

Cobra – świat bez prądu

Redakcja Pinbook | 14-10-2020 | skomentuj

Cobra – świat bez prądu

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dzisiejszy świat uzależniony jest od technologii. Niewiele jest osób, które potrafią funkcjonować bez dostępu do sieci czy prądu. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju kryzysy i blackouty są częstym motywem filmów i seriali. Jedną z takich produkcji jest serial „Cobra”, który obejrzeć możemy w internecie. 

Tytuł oryginalny: Cobra
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 2020
Kraj: Wielka Brytania

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial pod tytułem „Cobra” to brytyjski dramat, który obecnie obejrzeć można za pośrednictwem usług Canal+. Produkcja opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które doprowadzają do utraty dostawy energii elektrycznej w Wielkiej Brytanii. Kryzys dotyka wszystkich – zapanowuje chaos, nad którym ciężko będzie zapanować. Sytuacją zamierza zająć się grupa agentów, którzy postarają się przywrócić mieszkańcom elektryczność. W serialu wystąpili między innymi: Robert Carlyle, Victoria Hamilton, Richard Dormer, David Haig, Marsha Thomason czy Lucy Cohu. Poniżej zapoznać się możecie natomiast z jego zwiastunem.

  Zobacz także  


Cobra – zwiastun 

Obsada

Robert Carlyle
Victoria Hamilton
Richard Dormer
David Haig
Marsha Thomason
Lucy Cohu

Szukasz innych nowości z seriwsów VOD? Polecamy filmy Hubie ratuje Halloween i Padlina. Warto też obejrzeć serial Ku jezioru.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz