×

Wyszukaj artykuł

Kontynuacja "Przed wschodem słońca"

Przed zachodem słońca – czy uczucie przetrwa lata rozłąki?

Redakcja Pinbook | 08-07-2020 | skomentuj

Przed zachodem słońca – czy uczucie przetrwa lata rozłąki?

"Przed zachodem słońca"/Materiały prasowe

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

„Przed zachodem słońca” to kontynuacja filmu „Przed wschodem słońca” z Ethanem Hawkiem i Julie Deply w rolach głównych. Opowiada on o dalszych losach dwójki bohaterów, którzy przed laty spotkali się przypadkiem podczas podróży do Wiednia. Ich losy w pewnym momencie ponownie się skrzyżują, jednak już w innym europejskim mieście. Będą mieli okazję sprawdzić, czy ich niezwykłe uczucie przetrwało pomimo długiej rozłąki oraz upływu czasu. Film jest idealną propozycją dla osób uwielbiających romantyczne historie, które nie zawsze jednak kończą się happy endem.

Tytuł oryginalny: Before Sunset
Gatunek: Dramat
Rok produkcji: 2004
Premiera: 10 lutego 2004
Reżyseria: Richard Linklater
Scenariusz: Richard Linklater/Julie Deply

  Zobacz także  


Opis fabuły

Film opowiada o dalszych losach dwójki ludzi, którzy dziewięć lat temu spotkali się przypadkiem w pociągu jadącym do Wiednia. Po dotarciu na miejsce postanowili spędzić ze sobą jeszcze trochę czasu i udać się na wędrówkę po zakamarkach austriackiego miasta. Z powodu swoich dalszych planów musieli rozstać się przed wschodem słońca. Teraz dochodzi do ich ponownego spotkania, ale tym razem w Paryżu. Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy Celine w jednej z paryskich księgarń dostrzega Jesse’go, który promuje swoją najnowszą książkę. Po przywitaniu okazuje się, że znowu mają dla siebie jedynie kilka godzin, ponieważ po południu Jesse musi wrócić do Nowego Jorku. Chociaż od ich ostatniej rozmowy upłynęło wiele lat, szybko się przekonują, że łącząca ich więź wciąż jest silna i żywa. Jesse i Celine rozpoczynają spacer po uliczkach francuskiej stolicy, podczas którego wspominają przeszłość i na nowo odkrywają dawne uczucia. Okazuje się także, że Jesse ma już żonę i syna, ale nie jest szczęśliwy w związku. Czy Celine da mu drugą szansę?

  Zobacz także  


Zwiastun

Obsada

Ethan Hawke – Jesse
Julie Deply – Celine
Vernon Dobtcheff – księgarz
Marie Pillet – kobieta na dziedzińcu
Albert Delpy – mężczyzna przy grillu
Rodolphe Pauly – dziennikarz
Louise Lemoine Torrès - dziennikarka

Macie już za sobą film „Przed zachodem słońca”? W takim razie koniecznie obejrzyjcie wzruszające dramaty „Twarz Anioła” oraz „Oliver Twist”. Jeśli jednak jesteście spragnieni większej dawki rozrywki, polecamy film „Piraci 3D”.

Wszystko na temat:

Kino Filmy Wszystkie tagiKomentarze: