×

Wyszukaj artykuł

Ponad wszystko - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 05-08-2019 | skomentuj

Ponad wszystko - gdzie oglądać online?

Ponad wszystko plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Ponad wszystko – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku melodramatu. Za reżyserię odpowiedzialna jest Stella Meghie, twórczyni takich dzieł jak „Jean of the Joneses” czy „Niepewne”. Opracowaniem scenariusza zajął się J. Mills Goodloe. Tytuł ujrzał światło dzienne 17 maja 2017 roku na ekranach światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się dziełem najwcześniej 9 czerwca 2017 roku. Film powstał na podstawie powieści Nicoli Yoon o tytule „Everything, Everything” z 2015 roku. Historia przedstawiona w filmie opowiada o Maddy, nastolatce cierpiącej na rzadką chorobę, przez co od lat nie wychodzi z domu. Gdy zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, gotowa jest zaryzykować wszystkim, aby mogli być razem. Dzieło otrzymało nagrodę Teen Choice za ulubiony dramat kinowy w roku 2017. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję to Alloy Entertainment, Metro-Goldwyn-Mayer oraz Warner Bros. Pictures.
Gdzie możemy obejrzeć „Ponad wszystko” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, fili.cc oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Whiplash

  Zobacz także  


Ponad wszystko – opis fabuły

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.Przeczytaj również: Piękny umysł

  Zobacz także  


Ponad wszystko – obsada

Amandla Stenberg jako Maddy Whittier
Nick Robinson jako Olly Bright
Anika Noni Rose jako doktor Pauline Whittier, matka Maddy
Ana de la Reguera jako Carla, pielęgniarka Maddy
Taylor Hickson jako Kara Bright, młodsza siostra Olly’ego
Danube R. Hermosillo jako Rosa
Dan Payne jako Joe
Fiona Loewi jako Mae

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: