×

Wyszukaj artykuł

Trudna historia, która porusza

Pili – poruszająca historia kobiety z Tanzanii

Redakcja Pinbook | 08-06-2020 | skomentuj

Pili – poruszająca historia kobiety z Tanzanii

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Kino nie zawsze jest łatwe w odbiorze. Niektóre filmy potrafią nas przygnębić i skłonić do refleksji. Dzięki nim mamy okazję chociażby docenić nasze obecne miejsce i stan posiadania. Warto oglądać takie produkcje choćby dla poszerzania własnych horyzontów. Jednym z ciekawszych tytułów jest pod tym względem film „Pili”, który obejrzeć można na HBO GO. 

Tytuł oryginalny: Pili
Gatunek: Dramat
Reżyseria:  Leanne Welham
Scenariusz: Leanne Welham
Rok: 2017
Kraj: Wielka Brytania / Tanzania 

  Zobacz także  


Opis filmu

Główną i tytułową bohaterką filmu jest Pili – młoda kobieta, która zamieszkuje ubogi rejon Tanzanii. Jej życie pozostawia wiele do życzenia – ciężka praca daje mikroskopijne zarobki, które ledwo wystarczają na podstawowe potrzeby kobiety i dwójki jej dzieci. Jej życie jest jednak jeszcze bardziej skomplikowane – Pili jest bowiem nosicielką wirusa HIV i stara się to ukryć za wszelką cenę. Wkrótce jej los może się jednak poprawić – kobieta ma szansę przejąć jeden ze straganów na okolicznym targu. Warunkiem jest uiszczenie dość wysokiego depozytu, na którego wpłacenie ma ona tylko dwa dni. Zaczyna się walka z czasem i rozważania na temat poświęceń. Jak wiele będzie w stanie wykrzesać z siebie kobieta? Czy uda jej się odmienić najeżone trudnościami życie? Przekonać się o tym mogą użytkownicy HBO GO. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji.

  Zobacz także  


Pili – zwiastun 

Obsada

Bello Rashid
Nkwabi Elias Ng'angasamala
Sesilia Florian Kilimila
Sikijua Rashid
Mwanaidi Omari Sefi

Jesteście fanami tego rodzaju kina? Być może przypadną wam do gustu także filmy Bezdroża, Czarne słońce i Była sobie dziewczyna. Sprawdźcie koniecznie!

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: