×

Wyszukaj artykuł


Orange is the new black – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 10-07-2019 | skomentuj

Orange is the new black – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Orange is the new black – Twórcy i Premiera

To serial z gatunku komediodramatów produkcji Amerykańskiej. Twórcą serii na podstawie książki Dziewczyny z Danbury autorstwa Piper Kerman jest Jenji Kohan. Produkcja wyprodukowana jest przez Netflix. Premierowy sezon został udostępniony na tej też platformie 11 lipca 2013r. Cieszył się ogromna popularnością, efektem czego powstało kolejnych sześć. Ostatni, zamykający serię sezon został udostępniony w 2019r. 
Gdzie oglądać Orange is the new black online? Wyłączność na dystrybucję tego serialu ma jego producent i wydawca, czyli Netflix. Aby skorzystać z jego oferty należy wykupić dostęp w formie abonamentu. Do niedawna można było jeszcze skorzystać z darmowego okresu testowego, lecz w październiku 2018r. Właściciele zadecydowali o wyłączeniu tej możliwości dla regionu Polski.

Przeczytaj również ranking TOP 10 seriali, które znajdziesz na Netflixie

 

  Zobacz także  


Orange is the new black – opis fabuły

To serial, który powstał na podstawie powieści Piper Kerman dokładnie o tytule "Orange is the new black. Dziewczyny z Danbury". Książka opowiada o losach Piper, która zostaje w końcu oskarżona za pomoc swojej byłej kochance Alex Vause. Trafia na piętnaście miesięcy do więzienia, gdzie musi odsiedzieć swoją karę za przestępstwo sprzed dekady. Musi zostawić swoją firmę, rodzinę i narzeczonego za sobą. I od tego czasu zaczyna się prawdziwy rollercoaster. Dziewczyny w więzieniu są różne, mają swoje dziwactwa, uciekają się do naprawdę różnych rzeczy. Są niebezpieczne i ciekawe. A Piper spotyka w więzieniu swoją dawną miłość, przez którą trafiła do pudła. Czy da radę stawić temu czoła? Jak potoczą się losy wszystkich bohaterek z więzienia? Jedno jest pewne - to nie są czarne charaktery. To najwspanialsza opowieść o walce ze sobą, z przeciwnościami, z miłością i innymi aspektami ludzkiego życia, ale za grubymi kratami. 

Lubisz tematykę więzienną? Przeczytaj ranking TOP 5 filmów więziennych

  Zobacz także  


Orange is the new black – obsada

Taylor Schilling jako Piper Chapman

Laura Prepon jako Alex Vause

Yael Stone jako Lorna Morello

Jessica Pimentel jako Maria Ruiz

Samira Wiley jako Poussey Washington

Elizabeth Rodriguez jako Aleida Diaz

Nick Sandow jako Joseph Caputo

Taryn Manning jako Tiffany "Pennsatucky" Doggett

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: