×

Wyszukaj artykuł

W jednej z ról Monica Bellucci

Nieodwracalne – zemsta i jej przyczyny

Redakcja Pinbook | 19-09-2020 | skomentuj

Nieodwracalne – zemsta i jej przyczyny

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Zemsta to motyw, który bardzo często pojawia się w filmach i serialach. Powodowani nią bohaterowie gotowi są dopuścić się niemal wszystkiego. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju produkcje przykuwają przed ekran i cieszą się sporą popularnością. Jednym z takich filmów jest z pewnością obraz „Nieodwracalne”, który zadebiutował w 2002 roku. 

Tytuł oryginalny: Irréversible
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Gaspar Noé
Scenariusz: Gaspar Noé
Rok produkcji: 2002
Kraj: Francja

  Zobacz także  


Opis filmu

Film pod tytułem „Nieodwracalne” to wyjątkowy dramat, który zaburza chronologię prezentowanych scen i wydarzeń – historię bohaterów poznajemy bowiem niejako od końca. Głównymi bohaterami filmu jest dwóch mężczyzn (Vincent Cassel i Albert Dupontel), którzy zamierzają się zemścić na gwałcicielu ukochanej jednego z nich. Szukają oni w brudnych i podejrzanych dzielnicach Paryża człowieka znanego jako Soliter. W trakcie odwróconej narracji dowiadujemy się coraz więcej i poznajemy motywację głównych bohaterów. Produkcja zawdzięcza swój sukces zarówno ambitnemu scenariuszowi, jak i gwiazdorskiej obsadzie, w której możemy podziwiać między innymi Monicę Belucci. Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem serwisów streamingowych – znajdziemy go między innymi w ofercie CDA, Canal+ i Player. Poniżej natomiast obejrzeć możecie jego zwiastun i sprawdzić obsadę.

  Zobacz także  


Nieodwracalne – zwiastun 

Obsada

Monica Bellucci
Vincent Cassel
Albert Dupontel
Jo Prestia
Philippe Nahon
Stéphane Drouot
Jean-Louis Costes
Mourad Khima
Michel Gondoin
Gaspar Noé

Monica Bellucci ma na swoim koncie wiele wspaniałych kreacji aktorskich. Możemy ją podziwiać między innymi w filmach Łzy słońca czy Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz