× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Narodziny gwiazdy - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 12-08-2019 | skomentuj

Narodziny gwiazdy - gdzie oglądać online?

Narodziny gwiazdy plakat

Oceń


Narodziny gwiazdy – twórcy i premiera

To pełnometrażowy dramat muzyczny produkcji amerykańskiej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Bradley Copper, aktor znany między innymi z serii „Kac Vegas” oraz z filmu „Snajper”. Opracowaniem scenariusza zajęli się Will Fetters, Eric Roth oraz Bradley Cooper. Tytuł ujrzał światło dzienne 31 sierpnia 2018 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 30 listopada 2018 roku. Dzieło przedstawia historię płomiennego romansu między dogasającą gwiazdą muzyki country a nieznaną piosenkarką. W muzyczno-miłosny duet wcielają się Bradley Cooper oraz Lady Gaga. Film otrzymał łącznie 15 nagród filmowych i 7 nominacji. „The Shallow” - piosenka znana z „Narodzin gwiazdy” nie tylko została światowym hitem, ale również otrzymała statuetkę Oscara.  Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Warner Bros. Pictures, Gerber Pictures, Malpaso Productions, Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), Peters Entertainment, Thunder Road Pictures.
Gdzie możemy obejrzeć „Narodziny gwiazdy” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz chili.com, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Bohemian Rhapsody

  Zobacz także  


Narodziny gwiazdy – opis fabuły

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Przeczytaj również: Whiplash

  Zobacz także  


Narodziny gwiazdy – obsada

Lady Gaga jako Ally
Bradley Cooper jako Jack
Sam Elliott jako Bobby
Andrew Dice Clay jako Lorenzo
Rafi Gavron jako Rez Gavron
Anthony Ramos jako Ramon
Dave Chapelle jako George „Noodles” Stone
Alec Baldwin jako Alec Baldwin
Wszystko na temat: