× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


La La Land – Historia wielkiej miłości opisana nutami – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

La La Land – Historia wielkiej miłości opisana nutami – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


La La Land – Twórcy i premiera

To amerykański pełnometrażowy komediodramat muzyczny. Reżyserem jest Damien Chazelle znany z m.in. Whiplash, napisał on również scenariusz do La La Land. Za produkcję odpowiada Fred Berger, Gary Gilbert, Jordan Horowitz i Marc Platt. Wytwórniami tej produkcji są: Summit Entertainment, Gilbert Films, Impostor Pictures, Marc Platt Productions i Black Label Media. Światowa premiera miała miejsce na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2016r. Film został znakomicie przyjęty przez krytyków i widownię, dowodem tego są jego liczne nagrody mu przyznane m.in. aż 6 Oscarów (!) i 7 nagród złotych globów. 
Gdzie oglądać La La Land online?
Obecnie ten film w swojej ofercie ma tylko jeden legalny serwis streamingowy – CDA.pl. Za niewielką opłatą uzyskujemy tam nielimitowany dostęp do treści video oraz pozostałej zawartości portalu. Niezdecydowani mogą skorzystać z darmowego okresu testowego.

Lubisz niebanalne filmy? Przeczytaj również - Czarny Łabędź

  Zobacz także  


La La Land – Opis fabuły

Akcja filmu toczy się w mieście aniołów – Los Angeles. Sam tytuł to zmyślna gra słów, połączenie miejsca wydarzeń oraz idiomu oznaczającego bujanie w obłokach. To historia dwojga młodych artystów. Mia to początkująca aktorka, która nieśmiało stawia swoje pierwsze kroki w fachu. Poznajemy ją na samym początku jej kariery, kiedy aby związać koniec z końcem musi pracować jako kelnerka w jednej z restauracji LA. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się wielka zmiana. Poznaje w pracy przystojnego Sebastiana – utalentowanego muzyka – pianistę Jazzowego. Mimo swoich zdolności muzycznych, nie udaje mu się przebić do wielkiego estradowego świata. Zamiast nagrywać płyty i zdobywać sławę jako wielki twórca, gra w podrzędnych knajpach „do kotleta”. Między nim a Mią od razu pojawia się chemia. Kiedy odkrywają, jak wiele ich łączy, ich uczucie tylko się pogłębia. Nastaje czas wielkiej miłości, w której zakochani wspierają się wzajemnie by ich kariery nabrały rozpędu. Mając siebie, zdobywają nową energię i wreszcie trafiają na właściwe tory. Mia dostaje angaże, a Sebastian zdobywa uznanie jako muzyk. Niestety, coraz większa sława to coraz mniej czasu dla siebie. Ich uczucie zostaje poddane próbie, którą sami sobie przygotowali. Czy ta miłość przetrwa, czy zakończy ją pogoń za karierą?

Przeczytaj również o innych filmach z gatunku dramat

  Zobacz także  


La La Land – Obsada

Ryan Gosling jako Sebastian

Emma Stone jako Mia

John Legend jako Keith

Rosemarie DeWitt jako Laura

Finn Wittrock jako Greg

Callie Hernandez jako Tracy

Sonoya Mizuno jako Caitlin

Jessica Rothe jako Alexis
Wszystko na temat: