× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Jesteś w stanie to odróżnić?

Koniara - kiedy sen staje się rzeczywistością

Redakcja Pinbook | 05-02-2020 | skomentuj

Koniara - kiedy sen staje się rzeczywistością

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Sarah jest typową outsiderką – uwielbia rękodzieło, seriale kryminalne z wątkami nadprzyrodzonymi i konie. W pewnym momencie orientuje się, że jej coraz bardziej świadome i realne sny zaczynają jej się przeplatać z prawdziwym życiem. Co jest prawdą, co jedynie wyobrażeniem?

Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2020
Scenariusz: Jeff Baena
Reżyseria: Jeff Baena / Alison Brie

  Zobacz także  


Opis filmu

Sarah jest nieco odizolowaną od społeczności pracownicą sklepu plastycznego. Dużo lepiej niż w środowisku ludzi czuje się wśród koni i seriali o zjawiskach paranormalnych. Jednak sny doprowadzają ją do pewnego obłędu – to, co kiedyś było jedynie surrealistyczną wizją zaczyna jej się mieszać z realnym życiem, a to wywraca jej życie do góry nogami. Sarah nie wie co jest prawdą, a co jedynie nocną marą.
To thriller psychologiczny, który okraszony został dawką czarnego humoru. Opowiada o poszukiwaniu prawdy, bez względu na to, jak abstrakcyjna będzie.

  Zobacz także  


Zwiastun


Obsada filmu

Alison Brie – Sarah
Robin Tunney
Debby Ryan
Paul Reiser
Matthew Gray Gubler
Molly Shannon
Meredith Hagner
Dylan Gelula
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz