× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Koneser – Kapitalna przemiana Geoffrey’a Rush'a – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 13-08-2019 | skomentuj

Koneser – Kapitalna przemiana Geoffrey’a Rush'a – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Koneser – Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku melodramatów, produkcji włoskiej. Reżyserem jest Giuseppe Tornatore, który stworzył również scenariusz. Wytwórniami Konsera były: Paco Cinematografica w kooperacji z Warner Bros, zaś dystrybutorem był sam Warner Bros. Film został przyjęty bardzo dobrze zarówno w świecie krytyków jak i widzów. Zdobył niemal wszystkie najważniejsze nagrody we włoskim świecie kinematografii, w tym odpowiednik Oscarów. Na ówczesnych festiwalach filmowych za każdym razem zdobywał przynajmniej jedną nagrodę, a nominowany był do każdej możliwej kategorii.
Gdzie oglądać Koneser cały film online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl i HBO GO. Z obu serwisów skorzystamy w ramach płatnego abonamentu lub darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również: Stranger Things - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Koneser – opis fabuły

Opisana jest tu historia Virgila Oldmana. To mężczyzna w dojrzałym wieku, od lat prowadzący swój dom aukcyjny. To samotniczy typ człowieka, który otacza się drogimi rzeczami i jako znawca, poszerza swoją kolekcję dzieł sztuki, które woli od ludzkiej obecności. Pewnego dnia, jego poukładane życie odwraca się do góry nogami. Otrzymuje niespodziewany telefon od młodej kobiety, Claire, która stała się dziedziczką olbrzymiej fortuny. Powierza mu ona znane mu zadanie, sprzedaż drogocennych obrazów, w których posiadanie weszła wraz ze spadkiem. Nie chce się ona jednak spotykać osobiście. Virgil, w trakcie zlecenia podróżować będzie po całej Europie, a jego fascynacja milionerką doprowadzi do bardzo ciekawego rozwiązania. 

Przeczytaj również: Żądło - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Koneser – obsada

Geoffrey Rush jako Virgil Oldman

Jim Sturgess jako Robert

Sylvia Hoeks jako Claire Ibbetson

Donald Sutherland jako Billy Whistler

Philip Jackson jako Fred

Dermot Crowley jako Lambert

Liya Kebede jako Sarah

Kiruna Stamell jako Nana
Wszystko na temat: