Jutro będziemy szczęśliwi - Opis i obsada - Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 26-06-2019

ocena: 0     skomentuj

Jutro będziemy szczęśliwi - opis filmu

Samuel (Omar Sy), to mieszkający na Francuskiej Riwierze zwolennik lekkiego i niezobowiązującego stylu życia. Jego ulubionym zajęciem jest poszukiwanie towarzystwa pięknych turystek oraz zabawa z nimi. Ostatnią rzeczą o jakiej myśli, jest stateczne życie, jednak los płata mu figla. Pewnego beztroskiego dnia idyllę przerywa pojawienie się jednej z jego przelotnych znajomości – Kristin. Zjawia się nie sama, a z ich córką, o której istnieniu Samuel nie wiedział..  „To twoja córka” – mówi i znika. Odtąd Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. Nigdy nie przygotowywał się do tej roli, więc z początku sytuacja trochę go przytłacza. Z czasem staje się kochającym ojcem, z dość nietypowym podejściem do kwestii wychowania. Szczęśliwej rodzinie lata upływają  na śmiechu i budowaniu relacji. Uczucie łączące ojca i córkę staje się tak silne, że nie wyobrażają sobie innego scenariusza. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…

 

Jutro Będziemy Szczęśliwi - fotosy z filmu


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Obsada - Jutro Będziemy szczęśliwi

Twórca filmu, Hugo Gélin nie jest szczególnie znaną postacią w świecie kinematografii. Niemniej, jego reżyseria, w połączeniu ze świetną historią, w którą idealnie wpisali się aktorzy, w tym filmie stworzyła coś nowego. Z pozornie oklepanego schematu wykrzesali film, od którego nie sposób się oderwać. Kto w nim zagrał?

Omar Sy jako Samuel

Clémence Poésy jako Kristin

Antoine Bertrand jako Bernie

Ashley Walters jako Lowell

Gloria Colston jako Gloria

Clémentine Célarié jako Samantha

Anna Cottis jako Panna Appleton

Raphael von Blumenthal jako Tom

 

 

Oglądaj online – Jutro będziemy szczęśliwi

Skorzystaj z CDA.pl, HBO GO lub jednego z wielu serwisów streamingowych już dziś, by obejrzeć ten film. Pamiętaj! Większość serwisów przewiduje możliwość darmowego testu usługi, więc nie musisz zastanawiać się czy to Ci się opłaca ;)

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0