×

Wyszukaj artykuł

Czy uda się powstrzymać nazistów?

Hunters – ciekawy serial z Alem Pacino

Redakcja Pinbook | 10-08-2020 | skomentuj

Hunters – ciekawy serial z Alem Pacino

Materiały prasowe Amazon Prime Video

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dziś widza coraz trudniej jest zaskoczyć – filmy i seriale zaprezentowały nam już chyba niemal wszystko. Wciąż jednak trafić można na prawdziwe perełki, które przyciągają uwagę ze względu na świetną obsadę lub ciekawy scenariusz. Oba te elementy łączy w sobie amerykański serial „Hunters”, w którym wystąpił między innymi Al Pacino. 

Tytuł oryginalny: Hunters
Gatunek: Dramat
Twórca: David Weil
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial „Hunters” zabiera nas do alternatywnej wersji roku 1977. Przenosimy się do Nowego Jorku, w którym coraz prężniej zaczyna działać grupa nazistów. Wysokiej rangi hitlerowcy noszą się z zamiarem stworzenia IV Rzeszy, która ma kontynuować dzieło swojej niesławnej poprzedniczki. Nowy twór ma powstać na terenie Stanów Zjednoczonych. Na drodze do urzeczywistnienia tych planów ma zamiar stanąć grupa łowców nazistów. Zespół rozpoczyna krwawą i brutalną krucjatę przeciwko hitlerowcom. Serial obejrzeć mogą użytkownicy Amazon Prime Video – już teraz wiadomo także, że powstanie drugi sezon produkcji, w której wystąpił między innymi wspomniany wcześniej Al Pacino. Poniżej natomiast obejrzeć możecie zwiastun i zapoznać się z obsadą tej nietypowej produkcji.

  Zobacz także  


Hunters – zwiastun

Obsada

Al Pacino - Meyer Offerman
Logan Lerman - Jonah Heidelbaum
Greg Austin - Travis Leich
Dylan Baker - Biff Simpson
Tiffany Boone - Roxy Jones
Jerrika Hinton - Millie Malone
Carol Kane - Mindy Markowitz

Al Pacino to jedna z największych gwiazd kina. Sprawdź inne produkcje, w których wystąpił aktor. Polecamy filmy Człowiek z blizną, Zapach kobiety i Adwokat diabła.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: