×

Wyszukaj artykuł

Będzie strasznie?

Głębia strachu - coś czyha na nich na dnie oceanu

Redakcja Pinbook | 02-02-2020 | skomentuj

Głębia strachu - coś czyha na nich na dnie oceanu

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Grupa naukowców wie, że coś na dnie, bardzo głęboko, zbudziło się do życia. Postanawiają to sprawdzić, ale zostają uwięzieni w zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej. Grupa naukowców próbuje wydostać się stamtąd za wszelką cenę. Nie wiedzą tylko, że coś już na nich czyha.

Gatunek: Thriller / Akcja
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: William Eubank
Scenariusz: Brian Duffield / Adam Cozad

  Zobacz także  


Opis filmu

11 kilometrów pod powierzchnią oceanu coś się zbudziło. Załoga kopalni Kepler wiedziała od początku, że czeka ich jedna z trudniejszych misji. Trzydzieści dni spędzą w wąskich korytarzach i ciasnych kabinach na samym dole oceanu – w podwodnej platformie, która została zbudowana w taki sposób, aby nawet niewiarygodnie wysokie ciśnienie towarzysząc odwiertom na dnie oceanu nie mogło jej zniszczyć.
Ale po trzęsieniu ziemi rozpętuje się prawdziwe piekło. Syreny wyją, a dookoła tryskają strumienie wody. Udaje się uratować Norze Price – chociaż wielkim kosztem. Powstrzymuje te nieuchronną katastrofę.
Przyszłość raczej nie jest ciekawa – zniszczona łódź ratunkowa, nie ma szans na wysłanie sygnału z prośbą o pomoc. Nikt z nich nie widzi dobrego rozwiązania. Jedyna szansa rysuje się w przejściu po dnie oceanu w kierunku odległego, opuszczonego pojazdu. Liczą na to, że w środku sprzęt komunikacyjny działa, a także że jest odpowiednio dużo kapsuł ratunkowych, aby wszystkich zabrać w bezpieczne miejsce.
Nie są pod wodą sami, coś czai się i jest gotowe do ataku. Ocalali ścigają się z czasem i samymi sobą, aby zdążyć się uratować.

  Zobacz także  


Zwiastun


Obsada

Kristen Stewart – Norah
Vincent Cassel
T.J. Miller
Jessica Henwick – Emily
John Gallagher Jr.
Mamoudou Athie
Gunner Wright – Lee

Wszystko na temat:

Najlepsze filmy 2020 Wszystkie tagiKomentarze: