×

Wyszukaj artykuł

Euforia - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 14-08-2019 | skomentuj

Euforia - gdzie oglądać online?

Euforia plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Euforia – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny – dramat młodzieżowy –  wyprodukowany przez A24 Television, The Reasonable Bunch, Little Lamb, DreamCrew oraz Tedy Productions, który jest adaptacją izrealskiego serialu o tym samym tytule stworzonego przez Ron Leshem, Daphna Levin i Tmira Yardeni. Serial jest emitowany od 16 czerwca 2019 przez HBO, w Polsce dzień później przez HBO Polska. 1 czerwca 2017 roku poinformowano, że HBO zamówiła pierwszy sezon serialu od Rona Leshema, Daphnę Levin i Tmirę Yardeni. W czerwcu 2018 roku ogłoszono obsadę serialu do której dołączyli: Zendaya, Storm Reid, Maude Apatow, Brian "Astro" Bradley, Eric Dane, Angus Cloud, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Hunter Schafer i Sydney Sweeney. Pod koniec października 2018 roku obsada powiększyła się o Austina Abramsa oraz Algeea Smitha. 12 lipca 2019 roku HBO przedłużyła serial o drugi sezon. Serial opowiada o życiu i problemach grupy uczniów szkoły średniej, którzy próbują radzić sobie z narkotykami, seksem i przemocą, starając się zrozumieć niepewną przyszłość.
Gdzie możemy obejrzeć „Euforia” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie Player.pl, ipla.tv oraz na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Prawo ulicy

  Zobacz także  


Euforia – opis fabuły

Bohaterką serialu jest 17-letnia Rue Bennett. Nastolatka zakończyła niedawno odwyk i zastanawia się nad swoją przyszłością. Jej życie gwałtownie się zmienia, kiedy poznaje Jules Vaughn, transseksualną dziewczynę, która niedawno przeprowadziła się do miasta po rozwodzie swoich rodziców i podobnie jak Rue szuka swojego miejsca na Ziemi. Bliski krąg Rue to jej znajomi z klasy - wysportowany Nate Jacobs, którego wybuchy gniewu maskują niepewność i lęk, Maddy Perez, dziewczyna, z którą Nate schodzi się i rozchodzi, Chris McKay, gwiazda futbolu, która ma problemy z zaaklimatyzowaniem się w szkole, Cassie Howard, którą prześladuje jej erotyczna przeszłość, Lexi Howard, młodsza siostra Cassie i twardo stąpająca po ziemi wieloletnia przyjaciółka Rue, oraz Kat Hernandez, dbająca o figurę nastolatka, która odkrywa swoją seksualność.

Przeczytaj również: Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

  Zobacz także  


Euforia – obsada

Zendaya jako Rue Bennet
Maude Apatow jako Lexi Howard
Angus Cloud jako Fezco
Eric Dane jako Cal Jacobs
Alexa Demie jako Maddy Perez
Jacob Elordi jako Nate Jacobs
Barbie Ferreira jako Katherine "Kat" Hernandez
Nika King jako Leslie Bennett
Storm Reid jako Gia Bennett
Hunter Schafer jako Jules Vaughn[
Algee Smith jako Christopher McKay
Sydney Sweeney jako Cassie Howard

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: