×

Wyszukaj artykuł

To dopiero początek jej historii...

Dobrego dnia, Verônico – policjantka jest świadkiem samobójstwa

Mateusz | dnia: 02-10-2020 | skomentuj

Dobrego dnia, Verônico – policjantka jest świadkiem samobójstwa

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Bohaterowie filmów i seriali wplątywani są zazwyczaj przez scenarzystów w wir wydarzeń, które całkowicie zmieniają ich dotychczasowe życie. Nie inaczej jest w przypadku bohaterki brazylijskiego serialu pod tytułem „Dobrego dnia, Verônico”, który obejrzeć możemy za pośrednictwem Netfliksa. 

Tytuł oryginalny: Good Morning, Verônica
Gatunek: Dramat / Kryminał
Rok produkcji: 2020
Kraj: Brazylia

  Zobacz także  


Opis serialu

Główną bohaterką kryminalnego serialu pod tytułem „Dobrego dnia, Verônico” jest Verônica Torres – policjantka z wydziału zabójstw w brazylijskim São Paulo, która na co dzień jest żoną i matką dwójki dzieci. Niepozorna pani funkcjonariusz pewnego dnia jest świadkiem samobójstwa, które przywołuje jej mroczną przeszłość i przyprawia o załamanie nerwowe. W tym samym dniu Verônica otrzymuje anonimowy telefon, w którym zdesperowana kobieta błaga o życie. Kobieta decyduje się pomóc nieznajomej i rozwikłać sprawę samobójstwa. Wszystko to sprawia, że wplątuje się ona w świat internetowych oszustw czy seryjnych zabójstw. Policjantka na szalę kładzie całe swoje dotychczasowe życie i zamierza sprostać wyzwaniom za wszelką cenę. Serial dostępny jest na Netfliksie. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę.

  Zobacz także  


Dobrego dnia, Verônico – zwiastun 

Obsada

Camila Morgado
Eduardo Moscovis
Tainá Müller

Szukasz innych nowości z Netfliksa? Polecamy seriale Wyjaśniamy: Czyj głos się liczy i Nawiedzony dwór w Bly, Warto też sprawdzić film Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz