×

Wyszukaj artykuł

Dexter - gdzie oglądać online?

Iwo | dnia: 22-08-2019 | skomentuj

Dexter - gdzie oglądać online?

Dexter plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 7 Dobry

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dexter – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny z gatunku dramatu kryminalnego. Producentami serialu są Drew Z. Greenberg, Michael Cuesta oraz Lauren Gussis. Tytuł wyprodukowany i emitowany był przez stację telewizyjną Showtime. Emisja trwała w latach 2006 – 20013. Światowa premiera miała miejsce 1 października 2006 roku. W Polsce serial emitowany był w telewizji TVN, Universal Channel oraz 13th Street Universal. Akcja skupia się wokół Dextera Morgana. Bohater za dnia pracuje jako analityk śladów krwi w Miami Police Department, nocą jest seryjnym mordercą. Pierwszy sezon serialu został stworzony na podstawie powieści Jeffa Lindsaya „Demony Dextera”. Scenariusz po kolejnych sezonów serialu, napisany przez James Manosa Jr. nie był już wzorowany na książce Lindsaya. Michael C. Hall, odtwórca tytułowej roli, otrzymał za rolę między innymi nagrodę Złotego Globa.
Gdzie oglądać „Dexter” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl i fili.cc oraz Player.pl. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Euforia

  Zobacz także  


Dexter – opis fabuły

Dexter jest seryjnym mordercą. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta, Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia, będące wynikiem traumatycznych przeżyć. Dexter, posługując się "kodeksem" przybranego ojca, zabija ludzi, którzy sobie (w jego mniemaniu) na to zasłużyli, a jednocześnie swojemu "głodowi" zabijania mówi stanowcze nie! Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo, kto znałby mroczną prawdę o Dexterze. Nie wie o tym nawet jego przybrana siostra Deb, pracująca w tym samym oddziale policji Miami. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś, kto wyrywa Dextera z rutyny - morderca z ciężarówki-chłodni. Okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób, co imponuje Dexterowi. Okazuje się, że obaj panowie mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje.

Przeczytaj również: Ozark

  Zobacz także  


Dexter – obsada

Michael C. Hall jako Dexter Morgan 
Jennifer Carpenter jako Debra Morgan
Luna Lauren Velez jako Maria LaGuerta
David Zayas jako Angel Batista
James Remar jako Harry Morgan
C.S. Lee jako Vince Masuka
Julie Benz jako Rita Bennet
Desmond Harrington detektyw Joseph „Joey” Quinn

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz