×

Wyszukaj artykuł

Historia trzech przyjaciółek

Czy mnie słyszysz? - jak radzić sobie z trudnym życiem?

Redakcja Pinbook | 04-06-2020 | skomentuj

Czy mnie słyszysz? - jak radzić sobie z trudnym życiem?

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Seriale znane nam z telewizji czy serwisów streamingowych wcale nie muszą być płytkimi dziełami, które skupiają się na odległych zwykłemu człowiekowi tematach. Coraz częściej świetne produkcje dotyczą właśnie życia prostych i zwykłych ludzi, którzy na co dzień muszą przeciwstawiać się swojemu losowi. Jedną z takich produkcji jest serial „Czy mnie słyszysz?”.

Tytuł oryginalny: M'entends-tu?
Gatunek: Dramat
Twórca: Miryam Bouchard
Rok: 2020
Kraj: Kanada

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial „Czy mnie słyszysz?” to tak naprawdę opowieść o losach trzech przyjaciółek - Fabioli, Carolanne oraz Ady. Żadna z nich nie może mówić o szczególnie udanym życiu – pochodzą z dysfunkcyjnych i biednych rodzin, które nie dały im wymarzonego startu w dorosłe życie. Każda z nich cierpi także przez własne problemy i samotność. Kobiety razem idą przez życie i pokazują, że pozytywne nastawienie i właściwi ludzie wokół potrafią odmienić nawet najtrudniejszą sytuację. Serial nie jest tytułem łatwym – z pewnością jednak znajdzie tysiące odbiorców, którzy chętnie będą przeżywać razem z bohaterkami wszelkie wydarzenia z ich życia. „Czy mnie słyszysz?” obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę produkcji.

  Zobacz także  


Czy mnie słyszysz? - zwiastun

Obsada 

Mélissa Bédard – Fabiola
Ève Landry – Carolanne
Florence Longpré – Ada
Mehdi Bousaidan – Nassim
Sophie Desmarais – Amélie

Lubicie dramaty i kinowe produkcje w tym klimacie? Sprawdźcie w takim razie koniecznie filmy Nie opuszczaj mnie, Plac zabaw i Płonąca pułapka.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze: