×

Wyszukaj artykuł


Cudowny chłopak – Wzruszająca historia o ukrytym pięknie – Gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 16-07-2019 | skomentuj

Cudowny chłopak – Wzruszająca historia o ukrytym pięknie – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Cudowny chłopak – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku dramat produkcji USA-Hongkong. Reżyserem jest Stephen Chbosky, zaś scenarzyści to m.in. Steve Conrad i Jack Thorne. Historia powstała w oparciu o książkę R.J. Palacio o tym samym tytule. Światowa premiera odbyła się 15 listopada 2017r. Film został uhonorowany nagrodą Saturna za najlepszy niezależny film roku.
Gdzie oglądać Cudowny chłopak online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl i VOD.pl. Za niewielka opłatą uzyskujemy tam nielimitowany dostęp do treści video. Niezdecydowani mogą zainteresować się darmowym okresem testowym, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości co do zasadności korzystania z platform.

Oglądaj również: Był sobie pies - komedia na czterech łapach

  Zobacz także  

Video dnia:Cudowny chłopak – opis fabuły

To historia 10-letniego chłopca – Auggiego. Wyróżnia się na tle rówieśników nie tylko olbrzymim sercem, ale również wyglądem. Urodził się z licznymi deformacjami twarzy, które wymogły na rodzicach indywidualny tryb nauczania dla swojego syna. Przez całe dzieciństwo chłopak uczył się w domu i miał ograniczony kontakt z innymi dziećmi. Rodzice bali się zbyt wcześnie posyłać Auggiego do szkoły, by jego wygląd nie przysporzył mu przykrości ze strony kolegów i koleżanek. Postanawiają jednak, że czas przełamać lody i do 5. klasy ich syn uczęszczać ma już do normalnej szkoły. Niestety, początki wyglądają zgodnie z przewidywaniami rodziców. Wygląd Auggiego jest istną sensacją dla rówieśników. Jest wyśmiewany i wytykany palcami, a niektórzy nawet się go boją. Obdarzony olbrzymim sercem, bardzo wrażliwy chłopak początkowo bardzo przejmuje się docinkami, a jego rodzice z bólem patrzą na jego złamane serce. Jego los odmienia się, kiedy w klasie pojawia się nowa uczennica – Summer. To wyjątkowa dziewczynka, która w odróżnieniu od rówieśniczek dostrzega w chłopcu ze zdeformowaną twarzą coś więcej niż jego nietypowy wygląd. Daje mu nadzieję i napawa siłą, by Auggie udowodnił innym, że jest kimś znacznie więcej niż odmiennie wyglądającym dzieckiem. Jego wewnętrzne piękno przyćmiewa wszystkie zewnętrzne niedoskonałości i ukazuje go jako naprawdę niezwykłego chłopca.

Przeczytaj również zapowiedź nowego filmu o Elvisie Presleyu

  Zobacz także  


Cudowny chłopak – obsada

Julia Roberts jako Isabel Pullman

Owen Wilson Nate Pullman

Jacob Tremblay jako Auggie Pullman

Izabela Vidovic jako Via Pullman

Mandy Patinkin jako Pan Tushman

Daveed Diggs jako Pan Browne

Sônia Braga jako Babcia

Danielle Rose Russell jako Miranda

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz