×

Wyszukaj artykuł

Chirurdzy | Grey's Anatomy - gdzie oglądać online?

Iwo | dnia: 05-08-2019 | skomentuj

Chirurdzy | Grey's Anatomy - gdzie oglądać online?

Chirurdzy/Grey's Anatomy obsada fotos

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 3 Słaby

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Chirurdzy / Grey’s Anatomy – twórcy i premiera

To amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej, będący mieszanką dramatu, komedii i serialu obyczajowego. Pomysłodawcą serialu jest Shonda Rhimes. Emisja rozpoczęła się 27 marca 2005 roku przez telewizję ABC. Serial opowiada o życiu zawodowym i prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Mimo nieustannego boju o ciekawe przypadki medyczne i miejsce przy stole operacyjnym w charakterze asystentów potrafią nawiązać między sobą znajomości, a nawet przyjaźnie. Razem przeżywają sukcesy oraz porażki i to nie tylko te zawodowe. Dodatkowo każdy z bohaterów ma swoje tajemnice, które ujawniają się z czasem. Główną postacią jest dr Meredith Grey, odgrywana przez Ellen Pmpeo. Oryginalna nazwa serialu jest aluzją do jej nazwiska oraz podręcznika do anatomii „Grey’s Anatomy”. Tytuł każdego odcinka pochodzi od nazwy utworu muzycznego – podobnie jak w innym serialu stacji ABC - „Gotowe na wszystko”.
Gdzie możemy obejrzeć „Chirudzy” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz fili.cc. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nielimitowanej kolekcji filmów i seriali online.
Przeczytaj również: House of Cards

  Zobacz także  


Chirurdzy / Grey’s Anatomy – opis fabuły

Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż. Wraz z nią pracę rozpoczyna kilkoro zdolnych studentów, z których tylko niewielu przetrwa koszmar, którym jest praca bez wytchnienia i snu, walka pełna współzawodnictwa i podporządkowanie się despotycznym przełożonym. W przypadku Meredith pojawia się kolejny problem gdy orientuje się ona, że jej kochanek Derek jest równocześnie jej przełożonym. Prócz Meredith poznajemy także Izzie Stevens, George'a O'Malley'a, Christine Yang i Alex'a Karev'a. Wszyscy oni muszą słuchać poleceń zgryźliwej wrednej dr Mirandy Bailey, zwanej "Nazi". Meredith ukrywa przed przyjaciółmi prawdę o ciężko chorej matce, o talencie której wciąż krążą plotki po szpitalnych korytarzach. Izzie to prosta dziewczyna, która zarabiała na studia pracą modelki i nadal jest za uważana za "ładną buzię". George to chłopak z sąsiedztwa, który zazwyczaj mówi i robi to czego nie powinien w danej chwili, niezdara. Christine jest pełna energii i współzawodnictwa co nie przeszkadza jej w robieniu wszystkiego po swojemu. Pełen ambicji Alex maskuje swe klasowe pochodzenie pod maską arogancji.

Przeczytaj również: Orange is the new black

  Zobacz także  


Chirurdzy / Grey’s Anatomy – obsada

Ellen Pompeo jako Dr Meredith Grey
Sandra Oh jako Dr Christina Yang
Katherine Heigl jako Dr Isobel „Izzie” Stevens
Justin Chambers jako Dr Alex Karev
T.R. Knight jako Dr George O’Malley
Patrick Dempsey jako Dr Derek Shephard
Chandra Wilson jako Dr Miranda Bailey
James Pickens Jr. jako Dr Richard Webber

Wszystko na temat:

Patrick Dempsey Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz