×

Wyszukaj artykuł


"Castle" online- opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 02-09-2019 | skomentuj

"Castle" online- opis fabuły | obsada | opinie

Castle plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Castle - twórcy i premiera 

To amerykański serial telewizyjny. Emisja miała miejsce na łamach telewizji ABC od 9 marca 2009 roku do 16 maja 2016 roku. W Polsce premierowe odcinki były emitowane przez stacje Universal Channel, TVP2, AXN oraz TVN 7 od 9 listopada 2009 roku do 9 czerwca 2016 roku. Serial liczy sobie łącznie aż 173 odcinki, składających się na osiem sezonów. „Castle” opowiada o autorze bestsellerów, który pomaga w schwyatniu spraców morderstw. Twórcą serialu jest amerykański scenarzysta Andrew W. Marlowe. Serial został doceniony w plebiscycie People's Choice. Na przestrzeni lat tytuł ten wygrał, aż jedeneście kryształowych statuetek, w takich kategoriach jak Ulubiony aktor w serialu kryminalnym, ulubiony aktor dramatyczny czy ulubiony telewizyjny kryminał.  
Gdzie możemy obejrzeć „Castle” cały serial online? Tytuł znajdziesz w serwisach pleyer.pl, fili.cc, vider.info. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Agenci NCIS 

  Zobacz także  

Video dnia:Castle - opis fabuły 

Richard Castle jest znanym autorem powieści kryminalnych. Pewnego dnia nowojorska policja prosi go o pomoc w schwytaniu mordercy naśladującego zabójstwa przedstawione w jego książkach. Średztwem kieruje detektyw Kate Beckett. Dzięki spostrzeżeniom autora śledźtwo zostaje zakończone, a morderca schwytany. Castle, który wcześniej cierpiał na brak weny twórczej, teraz zaczyna znowu pisać. Dzięki znajomości z burmistrzem miasta dostaje zgodę na udział w śledźtwach prowadzonych przez detektyw Kate jako cywily konsultant. Z czasem widzimy jak zyskuje on symiatię oraz szacunek w policyjnym zespole śledczym. 

Przeczytaj również: Supergirl 

  Zobacz także  


Castle - obsada 

Nathan Fillion jako Richard Castle
Molly Caitlyn Quinn jako Alexis Castle
Stana Katic jako Katherine Beckett
Seamus Dever jako Kevin Ryan
Susan Sullivan jako Martha Rodgers
Jon Huertas jako Javier Esposito
Ruben Santiago-Hudson jako kapitan Roy Montgomery
Tamala Jones jako Lanie Parish
Penny Johnson Jerald jako kapitan Victoria Gates

Wszystko na temat:

Seriale online Wszystkie tagiDodaj komentarz