×

Wyszukaj artykuł

"Ania, nie Anna" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

"Ania, nie Anna" online - opis fabuły | obsada | opinie

Ania, nie Anna

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Ania, nie Anna – twórcy i premiera

To kanadyjski serial obyczajowy dla młodych widzów, zrealizowany na podstawie powieści Lucy Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza”. Zrealizowany przez Netflix serial miał swoją premierę w kanadyjskiej stacji telewizyjnej CBC w marcu 2017 roku. W maju 2017 odbyła się premiera w Netfliksie. W sierpniu 2017 roku została zapowiedziana realizacja sezonu drugiego, rozpoczęta jesienią. Premiera odbyła się latem 6 lipca 2018 roku. Akcja opowiada o życiu dorosłe już sieroty – Ani – która zostaje przygarnięta przez niezamężna rodzeństwo, mieszkające na Zielonym Wzgórzu. Serial liczy sobie łącznie 17 odcinków, składających się na 2 serie. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję serialu to Canadian Broadcasting Corporation (CBC) oraz Northwood Entertainment.
Gdzie możemy obejrzeć „Ania, nie Anna” cały serial online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz seriale.co, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Castle

  Zobacz także  


Ania, nie Anna – opis fabuły

Niezamężne rodzeństwo Cuthbertów, Marilla i Matthew, zamieszkujące Zielone Wzgórze, pragnie adoptować chłopca z sierocińca, aby pomagał im w prowadzeniu gospodarstwa. Kiedy omyłkowo zostaje przysłana do nich rudowłosa Anne Shirley, decydują się ją odesłać. Cuthbertowie przejęci historią dziewczynki, postanawiają jednak ją przygarnąć.

Przeczytaj również: This is Us / Tacy jesteśmy

  Zobacz także  


Ania, nie Anna – obsada

Amybeth McNulty jako Ania Shirley
Geraldine James jako Maryla Cuthbert
R.H. Thomson jako Mateusz Cuthbert
Lucas Jade Zumann jako Gilbert Blythe
Dalila Bela jako Diana Barry
Corinne Koslo jako Małgorzata Linde
Aymeric Jett Montaz jako Jerry Baynard

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: