×

Wyszukaj artykuł

After online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

After online - opis fabuły | obsada | opinie

After plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

After – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku melodramatu. Za reżyserię odpowiedzialna jest Jenny Gage, twórczyni filmu „Cała ta panika”. Opracowaniem scenariusza zajęła się Susan McMartin. Tytuł ujrzał światło dzienne 11 kwietnia 2019 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 12 kwietnia 2019 roku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy główna bohaterka – Tessa - rozpoczyna wymarzone studia. Jej uporządkowany świat staje na głowie, kiedy poznaje buntowniczego Hardina. Dzieło otrzymało 3 nagrody Teen Choice w kategoriach ulubiony dramat kinowy, ulubiona aktorka dramatu dla Josephine Langford oraz ulubiony aktor dramatu dla Hero Fiennes-Tiffin. Budżet filmu wyniósł około 70 milionów dolarów. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję to Cinelou Films, Offspring Entertainment oraz Voltage Pictures.
Gdzie możemy obejrzeć „After” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie Player.pl. Portal ten, za niewielką opłatą, daje nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Pewnego razu... w Hollywood

  Zobacz także  


After – opis fabuły

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Przeczytaj również: Euforia

  Zobacz także  


After – obsada

Josephine Langford jako Tessa Young
Hero Fiennes-Tiffin jako Hardin Scott
Selma Blair jako Carol Young
Jennifer Beals jako Karen Gibson
Peter Gallagher jako Ken Scott
Meadow Williams jako profesor Soto
Dylan Arnold jako Noah
Samuel Larsen jako Zed Evans

Wszystko na temat:

Komedie Romantyczne online Wszystkie tagiKomentarze: