× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wspaniały miniserial

Ziemia nocą - co robią zwierzęta, kiedy zapada zmrok?

Redakcja Pinbook | 10-02-2020 | skomentuj

Ziemia nocą - co robią zwierzęta, kiedy zapada zmrok?

Materiały promocyjne serialu

Oceń


Nikt tak jak Netflix nie potrafi stworzyć takich miniseriali o przyrodzie. Niesamowite ujęcia, piękne kadry i możliwość poznania zwyczajów zwierząt w momencie, kiedy zapada zmrok. Niektóre polują, inne wybierają się w poszukiwaniu partnerek, a jeszcze inne… Musicie to zobaczyć!

Gatunek: Dokumentalny
Premiera: 2020
Produkcja: Wielka Brytania

  Zobacz także  


Opis serialu

Najpierw był miniserial „Nasza planeta”, który pokazywał jak wygląda życie zwierząt i roślin w różnych zakątkach świata. Teraz pojawił się przyrodniczy serial, który pozwoli na zobaczenia cudów nocnego świata tak dokładnie, jak nigdy dotąd. Nie powstał póki co drugi taki dokument, który wykorzystywałby taki sprzęt, aby podejrzeć jak zachowują się poszczególne gatunki zwierząt kiedy zapada noc. Niektóre polują, inne chowają się, a jeszcze inne wychodzą w poszukiwaniu partnerki na całe życie. Ktoś się pojedynkuje, a ktoś ucieka. Jakaś roślina rozkwita, a inna umiera.
Wspaniałe kadry, piękne ujęcia i ogrom wiedzy o najróżniejszych gatunkach z całego świata.

  Zobacz także  


Zwiastun
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Wszystkie tagiDodaj komentarz