× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Przetwornik mp3 z YouTube. Pobieranie i konwertowanie mp3

Redakcja Pinbook | 05-04-2019 | skomentuj

Przetwornik mp3 z YouTube. Pobieranie i konwertowanie mp3

Oceń


Ostatnio bardzo popularne stało się ściąganie plików mp3 z YouTube. Nic dziwnego. Każdy zapewne ma swój własny powód, który nim kieruje, kiedy to robi - być może cena płyty danego artysty jest zbyt droga a zależy nam tylko na jednym utworze; być może nie mamy możliwości słuchania tego poza domem z powodu braku Internetu, a chcemy mieć to zawsze przy sobie; może powodem jest jeszcze zupełnie coś innego. W każdym razie przetworniki mp3 z YT mają się całkiem dobrze. Wyjaśniamy jak działają, gdzie je znaleźć i czy jest to legalne. I może zaczniemy od tej najważniejszej kwestii - od legalności takiego procederu.

Ściąganie mp3 z YT jest legalne?

Tak, ponieważ ktoś wstawił ten filmik i pozwala na jego odtwarzanie, odsłuchiwanie, oglądanie. Jest to jednak nadal własność intelektualna danej osoby, co powoduje, że nie możemy danego kontentu rozpowszechniać, a już na pewno nie możemy oferować go innym za pieniądze. To oznacza łamanie praw autorskich, co jest dość kosztownym ruchem. Nie warto więc tego robić nigdy i pod żadnym pozorem. To, że nam to ktoś udostępnił, z pewnością nie pozwala na takie ruchy.

  Zobacz także  


Gdzie szukać przetwornika muzyki mp3?

Kiedy wpiszemy oczekiwane frazy w wyszukiwarkę, Google pokaże nam wiele serwisów, które się tym zajmują. Nie ma jednak co brać pierwszej lepszej strony z kilku powodów - może być trudna w obsłudze, może posiadać wirusy, może jest płatna, a może łamie prawo i podczas ściągania będziemy w to również zamieszani jako osoby, które dodają cegiełkę. Dobrze więc korzystać z takich stron, które są w pełni zaufane. Z naszej strony możemy polecić pobieranie mp3 z YT na stronie https://pinbook.pl/mp3. Jest bardzo prosta w obsłudze, istnieje na niej możliwość pobierania nie tylko w formie mp3, ale także w formie mp4. A dodatkowo - jest w 100% legalna.

Jak konwertować mp3 z YouTube?

Na podanej wcześniej stronie można zrobić to w bardzo prosty sposób, a nawet istnieje możliwość zrobienia tego na dwa sposoby. Pierwszy jest taki, że wystarczy wkleić link w dedykowanym miejscu, a następnie pobrać wynik. Drugi sposób jest taki, że wystarczy to wyszukać, a strona podpowie nam najlepsze rozwiązanie. I gotowe! Wiedzieliście, że to jest naprawdę TAK proste?

Wszystko na temat: