× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Opis i zwiastun filmu

„Miss Americana” - dokument o życiu Taylor Swift

Redakcja Pinbook | 24-01-2020 | skomentuj

„Miss Americana” - dokument o życiu Taylor Swift

youtube.pl

Oceń


„Miss Americana” to wyjątkowo osobiste przedstawienie jednej z największych współczesnych gwiazd muzyki popularnej, jaką jest Taylor Swift. Dokument pozwoli zbliżyć się widzowi do jej codzienności, a także scenicznych występów. Pokazane zostaną tajniki jej prywatnego oraz publicznego życia, dzięki czemu będzie można poznać wszelkie trudności, z jakimi musi się zmagać na codzień znana piosenkarka.

Gatunek: dokument
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Lana Wilson
Premiera: 31 stycznia 2020

  Zobacz także  


Opis filmu

Tytuł dokumentu pochodzi od piosenki z najnowszego albumu Taylor Swift, zatytułowanej „Miss Americana”. W zapowiedzi filmu piosenkarka opowiada między innymi o tym, dlaczego zaczęła się wypowiadać w kwestiach społecznych i politycznych. Artystka bowiem długo nie zabierała głosu w tego rodzaju kwestiach, bo jak twierdzi, wymagano od niej zawsze, żeby jedynie „ładnie wyglądała i się uśmiechała”. Film przedstawi więc najprawdopodobniej dojrzałe oblicze Taylor Swift, która stoczyła długą walkę, żeby się wyłamać z narzucanych na nią przez producentów muzycznych i menedżerów ograniczeń.

Film dokumentalny o piosenkarce będzie można obejrzeć online na Netflixie.

  Zobacz także  


Zwiastun
Wszystko na temat:

Filmy 2020 Netflix Wszystkie tagiDodaj komentarz