×

Wyszukaj artykuł

Wiedzieliście, ze istnieją?

Maleńkie stworzenia – świat jest niesamowity

Redakcja Pinbook | 12-08-2020 | skomentuj

Maleńkie stworzenia – świat jest niesamowity

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Świat potrafi nas zaskakiwać i zachwycać – zadziwiająca potrafi być zwłaszcza fauna, której przedstawicieli spotkać można na całej planecie. Zazwyczaj zwracamy jednak uwagę na ogromne zwierzęta i ich imponujące rozmiary – nie zapominajmy jednak, że naszą planetę zamieszkują także tysiące gatunków maleńkich stworzeń.

Tytuł oryginalny: Tiny Creatures
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial dokumentalny pod tytułem „Maleńkie stworzenia” zabiera nas do świata, który bardzo często pozostaje niezauważony. Dzięki niemu widzowie mają szansę poznać tajemnicze życie niewielkich zwierząt, które codziennie walczą o przetrwanie i starają się odnaleźć w swoich niewielkich ekosystemach. Serial zabiera nas w niecodzienną podróż po Stanach Zjednoczonych, podczas której uwagę zwrócimy na najmniejszych przedstawicieli lokalnej fauny. Osiem odcinków zabierze nas między innymi do Nowego Jorku, Teksasu, Luizjany, Arizony czy na Florydę. Prowadzącym serialu jest Mike Colter. Wszystkie odcinki niecodziennego dokumentu dostępne są od niedawna na Netfliksie. Poniżej natomiast macie okazję zapoznać się ze zwiastunem tej niecodziennej produkcji. Warto zaznaczyć, że jest to kolejny ciekawy serial dokumentalny, który znaleźć możemy w bibliotece amerykańskiego streamingowego giganta.  

Maleńkie stworzenia - zwiastun

Szukasz innych ciekawych dokumentalnych produkcji? Sprawdź seriale Przedziwna planeta Ziemia, Wyjaśniamy i Abstrakt: Sztuka designu.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze: