×

Wyszukaj artykuł

Hiszpański dokument

La Línea: W cieniu narkobiznesu – ośrodek handlu narkotykami

Redakcja Pinbook | 10-09-2020 | skomentuj

La Línea: W cieniu narkobiznesu – ośrodek handlu narkotykami

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Narkotyki i uzależnienie od substancji psychoaktywnych to dziś jeden z największych problemów,  z którymi boryka się współczesny nam świat. Jest to jednak zajęcie wyjątkowo opłacalne – zwłaszcza dla producentów i dystrybutorów niebezpiecznych substancji. Nic więc dziwnego, że coraz częściej są oni inspiracją dla filmów i seriali dokumentalnych. 

Tytuł oryginalny: La Línea: Shadow of Narco
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: Hiszpania

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial dokumentalny pod tytułem „La Línea: W cieniu narkobiznesu” skupia się na hiszpańskim nielegalnym rynku obrotu narkotykami. Jednym z największych ośrodków narkobiznesu jest właśnie tytułowa La Linea, która przyciąga zarówno zagranicznych turystów spragnionych dobrej zabawy, jak i lokalnych mieszkańców. Walkę z nielegalnym biznesem toczą funkcjonariusze policji, którzy starają się odmienić ten stan rzeczy. Serial opowiada o handlu narkotykami i brudnych elementach tego przemysłu. Serial znaleźć możecie na Netfliksie – poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun. 

La Línea: W cieniu narkobiznesu – zwiastun 

A może szukasz innych produkcji dokumentalnych? Polecamy film Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa i seriale Kraj imigrantów oraz Last Chance U.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze: