×

Wyszukaj artykuł

Dokument z przesłaniem

Izzy w świecie koali – na ratunek sympatycznym misiom

Redakcja Pinbook | 17-09-2020 | skomentuj

Izzy w świecie koali – na ratunek sympatycznym misiom

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Natura jest matką nas wszystkich – zarówno ludzi, jak i wszelkich żywych stworzeń na naszej planecie. Wiele gatunków jest jednak niestety zagrożonych wyginięciem lub całkowitym wymarciem. Jednym z nich są misie koala, które jednak znajdują wśród ludzi licznych sojuszników. Ludzie ci gotowi są na niemałe poświęcenia w celu uchronienia życia tych uroczych zwierząt. O jednej z takich wolontariuszek opowiada dokumentalny serial pod tytułem „Izzy w świecie koali”. 

Tytuł oryginalny: Izzy's Koala World
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: Australia

  Zobacz także  


Opis serialu

Główną bohaterką dokumentalnego serialu pod tytułem „Izzy w świecie koali” jest jedenastoletnia Izzy Bee. Dziewczynka jest zafascynowana misiami koala i wraz z matką robią wiele dla skrzywdzonych i pokiereszowanych zwierząt. Matka Izzy jest jedynym weterynarzem na ich rodzinnej Magnetic Island. Misie koala są tam rehabilitowane, przyjmowane pod dach i traktowane niemal jak członkowie rodziny. Wszystko to ma na celu przywrócenie im pełnej sprawności i ostatecznie wypuszczenie ich na łono natury. Serial promuje więc zarówno wartości dotyczące konieczności ratowania rzadkich zwierząt, jak i pokazuje niezwykle ciepłą i pełną empatii postawę młodej wolontariuszki. Serial obejrzeć można na Netfliksie – poniżej natomiast zapoznać się możecie z jej zwiastunem i obsadą. 

  Zobacz także  


Izzy w świecie koali – zwiastun 

Obsada

Izzy Bee
Ali Bee
Tim Bee

Sprawdź również innde dokumentalne produkcje - polecamy Sporty świata, Dylemat społeczny i La Línea: W cieniu narkobiznesu.

Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze: