×

Wyszukaj artykuł

Wyzwania współczesnego świata

David Attenborough: Życie na naszej planecie – jaka jest nasza przyszłość?

Mateusz | dnia: 06-10-2020 | skomentuj

David Attenborough: Życie na naszej planecie – jaka jest nasza przyszłość?

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Nasza planeta jest naprawdę niezwykła – nic więc dziwnego, że na przestrzeni lat powstało sporo filmów i seriali dokumentalnych, które opowiadają o jej tajemnicach i zawiłościach. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci związanych z tą tematyką jest David Attenborough – 94-latek jest także głównym bohaterem filmu pod tytułem „David Attenborough: Życie na naszej planecie”.

Tytuł oryginalny: David Attenborough: A Life on Our Planet
Gatunek: Dokumentalny
Twórcy: Alastair Fothergill, Keith Scholey, Jonathan Hughes
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Film dokumentalny pod tytułem „David Attenborough: Życie na naszej planecie” jest wyjątkowym dziełem, za które odpowiedzialne jest studio Silverback Films, znane z genialnych filmów przyrodniczych. Narratorem jest tutaj człowiek, który zna naszą planetę lepiej niż ktokolwiek inny -  David Attenborough. 94-latek przez lata swojej działalności odwiedził wszystkie kontynenty i przyroda naszej planety nie ma przed nim niemal żadnej tajemnicy. Film jest próbą analizy życia na Ziemi i przewidzenia przyszłości. Jakie losy czekają naszych następców? Czy nasza planeta skazana jest na zagładę? To tylko nieliczne z pytań, ma które stara się odpowiedzieć produkcja. Film „David Attenborough: Życie na naszej planecie” znajdziecie na Netfliksie – poniżej natomiast obejrzeć możecie jego zwiastun i zapoznać się z wyjątkowo skromną obsadą. 

  Zobacz także  


David Attenborough: Życie na naszej planecie – zwiastun 

Obsada

David Attenborough

Jesteś ciekawy świata? W takim razie polecamy również produkcje Przedziwna planeta Ziemia, Absurdalna planeta i Maleńkie stworzenia.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Nowości VOD Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz