×

Wyszukaj artykuł

Serial dokumentalny o katastrofie

Challenger: Ostatni lot – tragiczna historia nieudanej misji

Redakcja Pinbook | 16-09-2020 | skomentuj

Challenger: Ostatni lot – tragiczna historia nieudanej misji

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Od wieków kosmos nas fascynuje i rozbudza naszą wyobraźnię. Rozwój techniki sprawił, że w ostatnich dziesięcioleciach poznaliśmy wiele tajemnic, które do tej pory skrywał kosmos. Wiele z tych sukcesów okupionych zostało jednak katastrofami i porażkami. O jednej z najbardziej tragicznych opowiada dokumentalny serial „Challenger: Ostatni lot”.

Tytuł oryginalny: Challenger: The Final Flight
Gatunek: Dokumentalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis serialu

Serial dokumentalny pod tytułem „Challenger: Ostatni lot” opowiada o tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się 28 stycznia 1986 roku. Wówczas o godzinie godzinie 16:39 nad stanem Floryda doszło do katastrofy promu Challenger. W wyniku katastrofy wahadłowca śmierć poniosła siedmioosobowa załoga maszyny. Serial ma na celu przybliżenie tej historii i opisanie jej wszelkich okoliczności. Widzowie mają więc okazję posłuchać funkcjonariuszy publicznych, inżynierów, specjalistów i członków rodzin tragicznie zmarłej załogi. Serial „Challenger: Ostatni lot” podzielony został na cztery odcinki, które obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun produkcji, który opublikowany został na YouTube. 

Challenger: Ostatni lot – zwiastun 

A może masz ochotę na innde produkcje dokumentalne? Polecamy serial Niewyjaśnione tajemnice. Warto również obejrzeć filmy Banksy: Sztuka wyjęta spod prawa i Dzieciaki z showbiznesu.


Wszystko na temat:

Seriale Seriale online Netflix Wszystkie tagiKomentarze: