×

Wyszukaj artykuł

Film dokumentalny z Korei

BLACKPINK: Light Up the Sky – historia niezwykłego zespołu

Redakcja Pinbook | 15-10-2020 | skomentuj

BLACKPINK: Light Up the Sky – historia niezwykłego zespołu

Materiały prasowe Netflix

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Muzyka jest dziś niemal wszechobecna. Mnogość stylów czy gatunków sprawia, że niemal każdy znajdzie zespół lub twórcę, którego twórczość spełni pokładane w niej oczekiwania. W ostatnich latach sporą popularnością cieszy się chociażby K-pop, który już teraz osiągnął globalny sukces. O jednym z koreańskich zespołów opowiada dokumentalna produkcja pod tytułem „BLACKPINK: Light Up the Sky”. 

Tytuł oryginalny: BLACKPINK: Light Up the Sky
Gatunek: Dokumentalny
Twórcy: Caroline Suh
Rok produkcji: 2020
Kraj: Korea Południowa

  Zobacz także  


Opis filmu

Film dokumentalny pod tytułem „BLACKPINK: Light Up the Sky” wyprodukowany został przez RadicalMedia – jego reżyserką jest natomiast Caroline Suh. Produkcja zawiera ekskluzywne i niepublikowane wcześniej nagrania z członkiniami zespołu Blackpink - Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy. Widzowie mają okazję prześledzić ich karierę i zapoznać się z cieniami i blaskami muzyków K-popowych. Najważniejszym momentem całej produkcji jest występ zespołu na festiwalu Coachella w 2019 roku – warto zaznaczyć, że Blackpink był  wówczas pierwszą żeńską grupą muzyczną, któa wystąpiła podczas wydarzenia. Film dokumentalny obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę.

  Zobacz także  


BLACKPINK: Light Up the Sky – zwiastun 

Obsada

Lisa
Rosé
Jisoo
Jennie

Sprawdź również dokumentalne produkcje High Score: Złota era gier, All or Nothing: Tottenham Hotspur i Dylemat społeczny.

Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz