×

Wyszukaj artykuł

Nieco zapomniany zawodnik

Anelka: Piłkarz niezrozumiany – dokument o niezwykłym sportowcu

Redakcja Pinbook | 10-08-2020 | skomentuj

Anelka: Piłkarz niezrozumiany – dokument o niezwykłym sportowcu

Materiały prasowe Netflix

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Nic więc dziwnego, że piłkarze i kluby są tematem przewodnim wielu filmów i seriali – w tym także dokumentalnych. Bohaterowie tego rodzaju produkcji to najczęściej gwiazdy futbolu, których osobowość i historia zasługują na przedstawienie ich szerszej publiczności. Jedną z takich osób jest z pewnością emerytowany francuski piłkarz, Nicolas Anelka. 

Tytuł oryginalny: Anelka: L'incompris
Gatunek: Dokumentalny / Biograficzny
Twórca: Éric Hannezo
Rok produkcji: 2020
Kraj: Francja

  Zobacz także  


Opis filmu

Głównym bohaterem francuskiego filmu dokumentalnego jest Nicolas Anelka – były piłkarz, którego kibice kojarzyć mogą z występów w barwach PSG, Arsenalu Londyn, Realu Madryt czy Juventusu Turyn. Produkcja opowiada o dwóch twarzach tego zawodnika. Z jednej strony jest on pewnym siebie i ambitnym perfekcjonistą, który ciągle chce czegoś więcej od życia, z drugiej potrafi zaopiekować się swoją rodziną. Anelka był piłkarskim geniuszem czy jednym ze zwykłych łobuzów, któremu sława uderzyła do głowy? Film „Anelka: Piłkarz niezrozumiany” stara się odpowiedzieć na to pytanie i prezentuje najciekawsze i najbardziej znaczące momenty w karierze tego zawodnika. Opatrzone są one archiwalnymi materiałami filmowymi i prasowymi, które nadają produkcji wyjątkowego charakteru. Film dostępny jest na streamingowej platformie Netflix. Poniżej natomiast zapoznać się możecie z jego zwiastunem. 

Anelka: Piłkarz niezrozumiany - zwiastun

Szukasz innych dokumentalnych produkcji sportowych? Sprawdź tytuły Pierwszy zespół: Juventus, Last Chance U i Made in Senegal.


Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Netflix Wszystkie tagiKomentarze: