×

Wyszukaj artykuł

Gdzie zagra gwiazda?

Znów będzie okazja zobaczyć grę aktorską Umy Thurman

Redakcja Pinbook | 15-03-2020 | skomentuj

Znów będzie okazja zobaczyć grę aktorską Umy Thurman

pl.wikipedia.org

Oceń


Uma Thurman, jedna z ulubienic Quentina Tarantino, która pojawiła się m.in. w „Pulp Fiction” czy „Kill Billu” będzie miała teraz kolejną szansę na zachwycenie swoją grą aktorską. Jak się okazuje – dostała główną rolę w realizowanym dla serwisu streamingowego Apple serialu „Suspicion”. O czym ma być serial? Kto pojawi się obok Umy Thurman w nowym serialu? Wierzymy również, że niezależnie od tego, co pojawi się w serialu, Thurman po raz kolejny da popis swoich umiejętności aktorskich.

  Zobacz także  


Wróćmy jednak do serialu i wszystkiego, co dzisiaj o nim wiemy.

„Suspicion” - co o nim wiemy?

W zasadzie niewiele. Inspiracją do stworzenia tego serialu miało być izraelskie show, które działa pod nazwą „Podwójna gra”. Thurman ma być bogatą, wpływową amerykańską bizneswoman, której 21-letni syn Leo zostaje porwany w hotelu, w centrum Nowego Jorku. Po tym, jak nagranie z uprowadzenia trafia do Internetu i staje się viralem, podejrzanymi zostaje czworo Brytyjczyków. Czy faktycznie mieli z tym coś wspólnego? Czy uda się uratować Leo?

W obsadzie, obok Thurman, znaleźli się między innymi Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Elyes Gabel, Angel Coulby, Elizabeth Henstridge czy Georgina Campbell.

Czy to, wszystko razem, brzmi jak zapowiedź sukcesu?

  Zobacz także  


Kim jest Uma Thurman?

Uma jest amerykańską aktorką filmową i modelką. Występowała w wielu filmach, które przyniosły jej wielką popularność i zdecydowanie zapewniły jej spory majątek. Doskonale znamy ją z filmów „Niebezpieczne związki”, „Pulp Fiction”, „Kill Bill” czy „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna”.

Wszystko na temat:

Uma Thurman Filmy Seriale online Wszystkie tagiKomentarze: