×

Wyszukaj artykuł

Ile będą kosztować?

"Zew krwi" i "Downhill" trafią do VOD. Wszystko przez pandemię

Redakcja Pinbook | 29-03-2020 | skomentuj

"Zew krwi" i "Downhill" trafią do VOD. Wszystko przez pandemię

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Z powodu panującej na świecie sytuacji dystrybutorzy kin zdecydowali się na niestandardowe rozwiązania. Co i rusz do VOD trafiają filmy, których premiera nie była możliwa w kinie lub z powodu pandemii nie mogły być dłużej w kinie wyświetlane (co związane jest z zamknięciem kin). W ten sposób na platformy VOD trafiły już takie filmy jak „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Sala samobójców. Hejter”, a w USA między innymi „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) czy „Naprzód”. Okazuje się, że do tego grona dołączą kolejne wielkie tytuły.

  Zobacz także  


„Zew krwi” na VOD

To film oparty na książce Jacka Londona w reżyserii Chrisa Sandersa. W głównej roli pojawia się tutaj Harrison Ford. To porywająca historia psa Bucka, którego świat bardzo się zmienia kiedy trafia z bezpiecznego, przytulnego domu na pustynie śnieżne Alaski. Staje się nowicjuszem w drużynie psich zaprzęgów – wkrótce udaje mu się zostać jego przywódcą. Przeżywa przygodę za przygodą. Ostatecznie udaje mu się odnaleźć swoje miejsce w świecie i staje się w stu procentach panem swojego losu.
"Zew krwi" obecnie uznawany jest za jedną z większych klap. Wszystko przez to, że światową premierę miał on 21 lutego i przy budżecie 135 milionów + promocja udało mu się zarobić zaledwie 107,6 mln dolarów na całym świecie.
Czy zmieni to sprzedaż VOD? Być może. Film jest dostępny w USA od 27 marca i będzie kosztował 14,99 dolarów.

  Zobacz także  


„Downhill” również na VOD

Ten film z kolei jest komediodramatem, który wyreżyserował Nat Faxon i Jim Rash. Film opowiada  o małżeństwie, które cudem unika porwania przez lawinę podczas rodzinnych wakacji na nartach w Alpach. Ich życie zmienia się w kompletny chaos, a oni sami muszą spojrzeć na siebie w zupełnie inny sposób. Inaczej będą musieli zobaczyć swoje uczucie.
Jego premiera odbyła się 14 lutego 2020 roku. Zebrał zaledwie 8,9 mln dolarów z całego świata. Nie są to imponujące liczby. Może uda się trochę podciągnąć zarobki dzięki VOD. Premiera zaplanowana była również na 27 marca i film dostępny będzie w USA za 9,99 dolarów.

Póki co nie pojawią się one w Polsce w VOD, ale kto wie, czy się to nie zmieni.

Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze: