×

Wyszukaj artykuł


Za co uwielbiamy "Suits"? "W garniturach"

Redakcja Pinbook | 14-05-2019 | skomentuj

Za co uwielbiamy "Suits"? "W garniturach"

filmweb.pl

Oceń


Suits to serial, który opowiada o prawnikach, którzy znajdują się w obrębie jednej kancelarii – Pearson & Specter (później Pearson & Specter & Litt). Harvey Specter wybiera dla siebie asystenta, który będzie towarzyszył mu w bataliach sądowych. Niestety wszyscy go nudzą, prezentując typowe "wazeliniarstwo" i nienaganną postawę. Całkiem przypadkiem trafia do niego Mike Ross – młody chłopak z fotograficzną pamięcią. Ich wspólna droga zaczyna się w dosyć nietypowy sposób. W trakcie biegu serialu jesteśmy świadkami niesamowitych spraw sądowych, a także poznajemy lepiej bohaterów i wciągamy się w ich perypetie życiowe. Niektórym kibicujemy, innych chcemy ukamieniować. Serial zdecydowanie wzbudza wiele skrajnych emocji.
Bohaterów nie da się nie lubić – po prostu zostali skonstruowani tak, żeby, niezależnie od ich zachowań, darzyć ich niezwykłą sympatią. Naszą ulubioną postacią jest niezwykle charyzmatyczna, przewidująca Donna ze zmysłem absolutnym. Wraz z Harveyem tworzą mieszankę wybuchową. Każdy z utęsknieniem czekał na niesamowite zwroty miłosne i wyjaśnienia wielu historii. Warto również wspomnieć, że w serialu jedną z głównych ról grała Meghan Markle, która obecnie jest księżną Sussexu.

  Zobacz także  


Serial idealnie nada się na wolny weekend, kiedy zupełnie nie wiemy co obejrzeć. Zdecydowanie go polecamy, bo świetnie wypełni nasz wolny czas.

Nasza ocena to mocne 8/10.

OBSADA:

Patrick J. Adams – Mike Ross
Meghan, księżna Sussexu – Rachel Zane
Sarah Rafferty – Donna Paulsen
Gabriel Macht – Harvey Specter
Rick Hoffman – Louis Litt
Gina Torres – Jessica Pearson


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: