×

Wyszukaj artykuł


Za co uwielbiamy "Suits"? "W garniturach"

Redakcja Pinbook | 14-05-2019 | skomentuj

Za co uwielbiamy "Suits"? "W garniturach"

filmweb.pl

Oceń


Suits to serial, który opowiada o prawnikach, którzy znajdują się w obrębie jednej kancelarii – Pearson & Specter (później Pearson & Specter & Litt). Harvey Specter wybiera dla siebie asystenta, który będzie towarzyszył mu w bataliach sądowych. Niestety wszyscy go nudzą, prezentując typowe "wazeliniarstwo" i nienaganną postawę. Całkiem przypadkiem trafia do niego Mike Ross – młody chłopak z fotograficzną pamięcią. Ich wspólna droga zaczyna się w dosyć nietypowy sposób. W trakcie biegu serialu jesteśmy świadkami niesamowitych spraw sądowych, a także poznajemy lepiej bohaterów i wciągamy się w ich perypetie życiowe. Niektórym kibicujemy, innych chcemy ukamieniować. Serial zdecydowanie wzbudza wiele skrajnych emocji.
Bohaterów nie da się nie lubić – po prostu zostali skonstruowani tak, żeby, niezależnie od ich zachowań, darzyć ich niezwykłą sympatią. Naszą ulubioną postacią jest niezwykle charyzmatyczna, przewidująca Donna ze zmysłem absolutnym. Wraz z Harveyem tworzą mieszankę wybuchową. Każdy z utęsknieniem czekał na niesamowite zwroty miłosne i wyjaśnienia wielu historii. Warto również wspomnieć, że w serialu jedną z głównych ról grała Meghan Markle, która obecnie jest księżną Sussexu.

  Zobacz także  

Video dnia:Serial idealnie nada się na wolny weekend, kiedy zupełnie nie wiemy co obejrzeć. Zdecydowanie go polecamy, bo świetnie wypełni nasz wolny czas.

Nasza ocena to mocne 8/10.

OBSADA:

Patrick J. Adams – Mike Ross
Meghan, księżna Sussexu – Rachel Zane
Sarah Rafferty – Donna Paulsen
Gabriel Macht – Harvey Specter
Rick Hoffman – Louis Litt
Gina Torres – Jessica Pearson


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz