Za co uwielbiamy "Suits"? "W garniturach"

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 14-05-2019

ocena: 0     skomentuj

Suits to serial, który opowiada o prawnikach, którzy znajdują się w obrębie jednej kancelarii – Pearson & Specter (później Pearson & Specter & Litt). Harvey Specter wybiera dla siebie asystenta, który będzie towarzyszył mu w bataliach sądowych. Niestety wszyscy go nudzą, prezentując typowe "wazeliniarstwo" i nienaganną postawę. Całkiem przypadkiem trafia do niego Mike Ross – młody chłopak z fotograficzną pamięcią. Ich wspólna droga zaczyna się w dosyć nietypowy sposób. W trakcie biegu serialu jesteśmy świadkami niesamowitych spraw sądowych, a także poznajemy lepiej bohaterów i wciągamy się w ich perypetie życiowe. Niektórym kibicujemy, innych chcemy ukamieniować. Serial zdecydowanie wzbudza wiele skrajnych emocji.
Bohaterów nie da się nie lubić – po prostu zostali skonstruowani tak, żeby, niezależnie od ich zachowań, darzyć ich niezwykłą sympatią. Naszą ulubioną postacią jest niezwykle charyzmatyczna, przewidująca Donna ze zmysłem absolutnym. Wraz z Harveyem tworzą mieszankę wybuchową. Każdy z utęsknieniem czekał na niesamowite zwroty miłosne i wyjaśnienia wielu historii. Warto również wspomnieć, że w serialu jedną z głównych ról grała Meghan Markle, która obecnie jest księżną Sussexu.

filmweb.pl


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Serial idealnie nada się na wolny weekend, kiedy zupełnie nie wiemy co obejrzeć. Zdecydowanie go polecamy, bo świetnie wypełni nasz wolny czas.

Nasza ocena to mocne 8/10.

OBSADA:

Patrick J. Adams – Mike Ross
Meghan, księżna Sussexu – Rachel Zane
Sarah Rafferty – Donna Paulsen
Gabriel Macht – Harvey Specter
Rick Hoffman – Louis Litt
Gina Torres – Jessica Pearson

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0