×

Wyszukaj artykuł

YouTube Premium - filmy seriale i muzyka online - wypróbuj za darmo

Redakcja Pinbook | 12-07-2019 | skomentuj

YouTube Premium - filmy seriale i muzyka online - wypróbuj za darmo

youtube_premium_banner

Oceń


Youtube Premium – oglądanie filmów online

Wraz z rozwojem technologii i internetu coraz popularniejsze stały się serwisy streamingowe, pozwalające na dostęp do nieograniczonej bazy materiałów video bez wychodzenia z domu. YouTube znacząco przyczynił się do rozpowszechnienia oglądania video w sieci. Ogromna sieć użytkowników dzielących się swoimi autorskimi dziełami sprawia, że nie będziemy się nudzić wertując kolejne wyniki wyszukiwania. YT postanowiło pójść za panującym obecnie trendem i zaoferować użytkownikom YouTube Premium, który opiera się na tym samym modelu co platformy takie jak Netflix czy HBO GO, za miesięczną, niewysoką opłatą możemy stać się subskrybentami i cieszyć się dostępem do zasobów serwisu.

Oglądasz filmy i seriale online? Przeczytaj o Fili.cc

  Zobacz także  


Czym różni się premium od zwykłego YouTube?

Subskrypcja w usłudze YouTube Premium daje nam możliwość korzystania z platforym bez oglądania reklam, pobierania filmów i seriali i oglądania ich online oraz możliwość odtwarzania treści w tle. Oznacza to że medium może być dalej odtwarzane nawet jeżeli ekran naszego urządzenia został uśpiony lub wyłączony. YouTube Music to kolejna z korzyści, dostęp do milionów utworów bez reklam oraz możliwość pobrania jej na swoje urządzenie i słuchania w trybie offline. Usługa daje nam również dostęp do autorskich filmów i seriali tworzonych przez YouTube, których nie uświadczymy na żadnej innej platformie.

Najtańszy dostęp do filmów i seriali online - Zalukaj

  Zobacz także  


Miesiąc darmowego dostępu online

YouTube premium daje nam możliwość wypróbowania usługi w trakcie bezpłatnego okresu próbnego. W każdej chwili możemy odstąpić od subskrypcji. Opłata miesięczna na dzień dzisiejszy wynosi 23,99zł.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: